News

Eurowizja Junior 2019: wiemy, który zespół otworzy wydarzenie!

Eurowizja Junior 2019: wiemy, który zespół otworzy wydarzenie!

Fot. materiały własne

Finał Eurowizji Junior 2019 zbliża się wielkimi krokami. Wiadomo, który zespół otworzy wydarzenie. To dobry wybór?

Viki Gabor: kim jest chłopak z klipu SUPERHERO? >> 

Eurowizja Junior 2019: data, miejsce, ceny biletów 

Eurowizja Junior 2019 odbędzie się 24 listopada. Dzięki zwycięstwu Roksany Węgiel na Eurowizji Junior 2018, impreza po raz pierwszy zostanie zorganizowana w Polsce. 17. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci zobaczymy na Arenie Gliwice.

Sprzedaż biletów na Eurowizję Junior 2019 ruszyła 1 października. Chociaż do konkursu zostało już naprawdę mało czasu, wszyscy, którzy chcieliby zobaczyć go na żywo, mają jeszcze szansę na zdobycie wejściówek. Ceny biletów na Konkurs Piosenki Eurowizji dla dzieci wahają się od 25 do 399 złotych.

BILETY na Eurowizję Junior – sprzedaż ruszyła. Ile kosztują? Kto wystąpi? >> 

Eurowizja Junior 2019: prowadzący

Od jakiegoś czasu wiadomo, że 17. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci poprowadzą Ida Nowakowska, Aleksander Sikora oraz Roksana Węgiel, która w zeszłym roku zdobyła pierwsze miejsce na Eurowizji Junior.

Z kolei uroczystą ceremonię otwarcia 17. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, która odbędzie się 18 listopada w Katowicach, poprowadzą Mateusz Szymkowiak i Agata Konarska.

Eurowizja Junior 2019: reprezentacja Polski, piosenka 

W 2019 roku Polskę na Eurowizji Junior będzie reprezentować 12-letnia Wiktoria Gabor. We wrześniu nastolatka wygrała finał specjalnych odcinków Szansy na Sukces, który wyłonił polskiego reprezentanta. W Gliwicach Viki zaśpiewa angielsko-polski singiel Superhero. Mówi się, że Polska ma duże szanse na zwycięstwo na Eurowizji Junior 2019. Klip do piosenki, która reprezentuje nasz kraj ma już prawie 3 miliony wyświetleń!

Wiktoria Gabor: to ona jest faworytką na Eurowizję Junior 2019? >> 

Eurowizja Junior 2019: kto wystąpi?

W części konkursowej Eurowizji Junior 2019 na scenie w Gliwicach wystąpią utalentowane dzieciaki z 19 krajów, m.in. z Portugalii (Joana Almeida), Rosji (Tatjana Meżenciewa i Oorżak Denbieriel), Gruzji (Giorgi Rostiaszwili) i Holandii (Matheu Hinzen).

Kto jeszcze zaśpiewa na 17. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci? Na pewno gwiazdą wieczoru będzie 14-letnia Roksana Węgiel, która z piosenką Anyone I Want To Be w zeszłym roku na konkursie wywalczyła zwycięstwo dla Polski.

Niedawno organizatorzy Eurowizji Junior 2019 poinformowali, że zespół 4Dreamers otworzy koncert finałowy Eurowizji Junior 2019. Jakub Szmajkowski (16 lat), Mateusz Gędek (15 lat), Maksymilian Więckowski (13 lat) i Tomasz Gregorczyk (15 lat), którzy byli uczestnikami pierwszej edycji programu The Voice Kids, zaprezentują w Gliwicach swój nowy singiel – INA-PRO PRO.

Viki Gabor wygra Eurowizję? Oto jej konkurenci >> 

Z kolei jakiś czas temu Telewizja Polska, która wyemituje Eurowizję Junior 2019, potwierdziła, że piosenkę przewodnią konkursu zaśpiewa Ula Kowalska, która brała udział w eliminacjach do dziecięcej Eurowizji 2017.

Czekacie na tegoroczną Eurowizję Junior?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

10 DAYS LEFT! something huge is coming..? #inapropro

Post udostępniony przez 4DREAMERS (@4dreamersmusic)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

skomentujcie to zdjęcie ☃️, bo idzie zima kochani. nie unikniemy tego. #opole2019 fot. TVP

Post udostępniony przez 4DREAMERS (@4dreamersmusic)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#tb do kiedy było ciepło☀️ a jak dziś pogoda u Was?

Post udostępniony przez 4DREAMERS (@4dreamersmusic)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

mood na ten rok szkolny? #rozpoczęcierokuszkolnego #przedłużamywakacje

Post udostępniony przez 4DREAMERS (@4dreamersmusic)

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.