News

BILETY na Eurowizję Junior – sprzedaż ruszyła. Ile kosztują? Kto wystąpi?

BILETY na Eurowizję Junior – sprzedaż ruszyła. Ile kosztują? Kto wystąpi?

Fot. Instagram.com/junioreurovisionofficial

Ruszyła sprzedaż biletów na Eurowizję Junior 2019! Ile kosztują wejściówki? Koniecznie sprawdźcie też kto wystąpi na scenie w Gliwicach.

Eurowizja Junior: nowe zasady wyboru reprezentanta Polski >> 

Eurowizja Junior 2019: data, miejsce, prowadzący

Eurowizja Junior 2019 odbędzie się 24 listopada na Arenie Gliwice. Wiadomo, że Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci poprowadzą Ida Nowakowska, Aleksander Sikora oraz Roksana Węgiel, która w zeszłym roku zdobyła pierwsze miejsce na Eurowizji Junior.

18 listopada w Katowicach odbędzie się natomiast uroczysta ceremonia otwarcia 17. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, którą poprowadzą Mateusz Szymkowiak i Agata Konarska.

Eurowizja Junior 2019: Roksana Węgiel pierwszy raz w takiej roli! >> 

Eurowizja Junior 2019: reprezentant Polski, piosenka

W tym roku Polskę na Eurowizji Junior będzie reprezentować 12-letnia Wiktoria Gabor. Nastolatka wygrała finał specjalnych odcinków Szansy na Sukces, który wyłonił polskiego reprezentanta. Viki walczyła o udział w konkursie z 12-letnią Gabrielą Katzer i 11-letnią Nikolą Fiedor.

Jaką piosenkę zaśpiewa Viki Gabor na Eurowizji Junior 2019? Nastolatka zaprezentuje w Gliwicach angielsko-polski singiel Superhero.

Viki Gabor to przyjaciółka Roksany Węgiel! Co jeszcze o niej wiemy? >> 

Eurowizja Junior 2019: kto wystąpi?

Możemy być prawie pewni, że na scenie w Gliwicach wystąpi Roxie Węgiel, która w zeszłym roku z piosenką Anyone I Want To Be wywalczyła zwycięstwo dla Polski na Eurowizji Junior 2018. Kto wie, może zaśpiewa również zwycięzca ostatniej „dorosłej” Eurowizji – Duncan Laurence?

Fani Eurowizji z pewnością chętnie usłyszeliby na żywo inne polskie gwiazdy, które wcześniej walczyły o uznanie Europy, m.in. Michała Szpaka i Edytę Górniak. Przypomnijmy, że 1994 roku wokalistka wywalczyła – obok Roxie ;-) – najwyższą pozycję dla Polski. Z piosenką To Nie Ja! Górniak zajęła na Eurowizji drugie miejsce.

Jedno jest pewne – w czasie Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci wystąpi mnóstwo utalentowanych dzieciaków z całej Europy i nie tylko. Na Eurowizji Junior 2019 zaśpiewają reprezentanci z 19 krajów – m.in. Portugalii (Joana Almeida), Rosji (Tatjana Meżenciewa i Oorżak Denbieriel), Gruzji (Giorgi Rostiaszwili) i Holandii (Matheu Hinzen).

Wiktoria Gabor: to ona jest faworytką na Eurowizję Junior 2019? >> 

Eurowizja Junior 2019: bilety, ceny

1 października 2019 roku ruszyła sprzedaż biletów na Eurowizję Junior 2019. Do 7 października bilety możecie zdobyć w przedsprzedaży. Z kolei 8 października startuje główna faza sprzedaży.

Ile kosztuje bilet na Eurowizję Junior 2019? Ceny wahają się od 25 do 399 złotych.

WYSOKA TRYBUNA: od 25 PLN

NISKA TRYBUNA: od 99 PLN

FAN ZONE (PŁYTA): od 99 PLN

FAN ZONE EARLY ENTRANCE (PŁYTA): od 149 PLN

VIP: od 399 PLN (bilet w specjalnym sektorze z pakietem cateringowym).

Eurowizja: MaRina brała udział w polskich preselekcjach! Jest wideo >> 

W sprzedaży są dostępne również bilety kolekcjonerskie, ale możecie je nabyć tylko online, przy zamówieniu z wysyłką pocztą lub kurierem). Organizatorzy przygotowali również specjalne wejściówki dla rodzin, grup zorganizowanych oraz niepełnosprawnych. Więcej informacji na temat biletów na Eurowizję Junior 2019 znajdziecie na tej stronie.

Wybieracie się do Gliwic na Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci?

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.