News

'Japońska Zara' w Polsce. Gdzie będzie pierwszy sklep marki?

'Japońska Zara' w Polsce. Gdzie będzie pierwszy sklep marki?

fot. pixabay.com

Marka odzieżowa, nazywana 'japońską Zarą', wchodzi do Polski. Gdzie będzie pierwszy sklep i kiedy otwarcie?

Znana polska marka odzieżowa złożyła wniosek o upadłość. Działa od 27 lat >>

Uniqlo otwiera sklep w Polsce

Pierwszy sklep Uniqlo w Polsce ma działać w formule pop-up store, czyli 'sklepu tymczasowego', w warszawskich Domach Towarowych Wars Sawa Junior.

(…) Poprzez współpracę z takimi markami jak Uniqlo chcemy przyciągnąć nowe pokolenie klientów, które niezależnie od tego jak sprawnie porusza się w świecie social mediów i zakupów w sieci, wysoko ceni szczere relacje z markami oraz możliwość bezpośredniego doświadczania ich oferty handlowej – cytują Scotta Dwyera, przedstawiciela Domów Towarowych Wars Sawa Junior, Wirtualne Media.

Viki Gabor w koreańskiej telewizji. Nie była jedyną gwiazdą z Polski >>

Cieszymy się, że wkrótce będziemy mogli nawiązać bardziej bezpośrednie relacje z polskimi klientami i przybliżyć im LifeWear – markę, która czerpie z wartości głęboko zakorzenionych w japońskiej kulturze, takich jak trwałość, prostota i wysoka jakość. Decyzję o otwarciu sklepu stacjonarnego oparliśmy na doświadczeniach związanych z funkcjonowaniem naszego europejskiego sklepu internetowego. Wierzymy, że sklep stacjonarny działający w formule pop-up store pozwoli nam jeszcze lepiej poznać polski rynek i opracować długoterminowe plany związane z jego przyszłością – mówił Taku Morikawa, prezes Uniqlo Europe.

Uniqlo w Polsce ma zająć dwupoziomowy lokal o powierzchni handlowej 800 metrów kwadratowych. Aktualnie trwają prace nad jego aranżacją.

Julia Wieniawa skrytykowana za występ. Śpiewała bez playbacku >>

Firma odzieżowa Uniqlo powstała w 1949 roku. Marka ma w swojej ofercie klasyczne ubrania dla kobiet, mężczyzn, dzieci i niemowląt, a jej hasło to Made for all – stworzone dla wszystkich.

Do tej pory produkty Uniqlo w Polsce można było kupić jedynie przez internet.

Uniqlo – sklep w Polsce. Kiedy otwarcie?

Business Insider podaje, że pierwszy salon Uniqlo w Polsce zostanie otwarty jesienią 2022 roku.

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.