News

Viki Gabor o ataku na tatę. Wzruszające słowa młodej wokalistki

Viki Gabor o ataku na tatę. Wzruszające słowa młodej wokalistki

fot. instagram.com/vikigaborofficial

Viki Gabor zabrała głos w sprawie ataku na tatę. Młoda wokalistka wypowiedziała wzruszające słowa. Zobaczcie wideo.

Viki Gabor napadnięta w Warszawie! Sprawcy pobili jej tatę i chcieli wymusić pieniądze >> 

19 września 2020 roku Viki Gabor wystąpiła na koncercie Naszym Bohaterom w Białymstoku. Przed tym jak 13-letnia gwiazda zaśpiewała jeden ze swoich przebojów – Superhero – wygłosiła krótkie przemówienie, w którym wspomniała o niedawnym ataku na swojego ojca. Wokalistka podziękowała lekarzom, którzy pomogli mu w tym trudnym czasie.

To jest piosenka dla wszystkich naszych bohaterów, medyków, którzy ratują życie innych i poświęcają swoje. Chciałabym też podziękować, bo 11 września stało się coś złego mojemu tacie i pomogli mu strasznie. Za to bardzo dziękuję wszystkim medykom, bo pomogli mojemu tacie. I to było bardzo fajne z ich strony, więc brawa dla nich – powiedziała zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019.

Viki Gabor – tata piosenkarki pobity

Do przykrego zdarzenia, o którym mówiła Viki Gabor doszło 11 września około godziny 22.30 na warszawskim Mokotowie. Wokalistka, razem z rodzicami, szła do jednego ze sklepów. Do budynku wszedł tylko jej tata, a Viki razem z mamą, czekała na niego. Tuż obok stało kilku mężczyzn, którzy rozpoznali artystkę.

Jak podawały portale, 17-letni Kamil T. oraz 18-letni Dominik P. wulgarnie odnosili się do Viki Gabor i próbowali wymusić pieniądze. Kiedy ojciec piosenkarki zwrócił im uwagę, mężczyźni powalili go na ziemię i kopali. Na miejsce natychmiast wezwano policję, a Dariusz Gabor otrzymał pomoc medyczną.

Robert Lewandowski oskarżony o oszustwa podatkowe. Były agent żąda ogromnego odszkodowania >> 

Jakiś czas później rzecznik mokotowskiej policji przekazał, że napastnicy byli pod wpływem alkoholu. Zastosowano wobec nich środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego oraz jego rodziny. Młodym mężczyznom grozi nawet 12 lat więzienia.

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.