News

W Lesie Dziś Nie Zaśnie Nikt jednak w kinach! Kiedy premiera na dużym ekranie?

W Lesie Dziś Nie Zaśnie Nikt jednak w kinach! Kiedy premiera na dużym ekranie?

Fot. Instagram.com/wlesiedzisniezasnienikt

Film W Lesie Dziś Nie Zaśnie Nikt jednak pojawi się w kinach. Kiedy odbędzie się premiera na dużym ekranie?

Produkcja W Lesie Dziś Nie Zaśnie Nikt jeszcze przed premierą była jednym z najbardziej komentowanych polskich filmów. Początkowo pierwszy polski slasher miał się pojawić w kinach 13 marca. Jednak pandemia koronawirusa i zamknięcie kin pokrzyżowały te plany. Dystrybutor postanowił skorzystać z innego rozwiązania i produkcja szybko pojawiła się na Netflixie.

Roksana Węgiel: jej nowa piosenka brzmi jaki hit Duy Lipy? Fani są w szoku >>

W Lesie Dziś Nie Zaśnie Nikt – kiedy w kinie?

Film w reżyserii Bartosza M.Kowalskiego W Lesie Dziś Nie Zaśnie Nikt będzie dostępny w kinie. Jeśli nie zdecydowaliście się oglądać produkcji na Netflixie, to możecie zobaczyć ją na dużym ekranie już od 6 czerwca.

Przypominamy, że zgodnie z ustaleniami rządu od 6 czerwca 2020 kina mogą wznowić swoją działalność. Na terenie budynku muszą być zachowane środki ostrożności takie jak ograniczona liczba widzów, maseczki czy odstępy między oglądającymi.

Homoseksualny główny bohater u Disneya. To pierwsza taka animacja >>

W Lesie Dziś Nie Zaśnie Nikt – opis filmu

W Lesie Dziś Nie Zaśnie Nikt w reżyserii Bartosza M. Kowalskiego to tzw. „slasher”, czyli rodzaj horroru, którego liczba bohaterów „zmniejsza się” w dziwnych okolicznościach. W filmie W Lesie Dziś Nie Zaśnie Nikt występują m.in: Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska, Stanisław Cywka, Sebastian Dela, Michał Lupa, Gabriela Muskała i Piotr Cyrwus.

Akcja "W Lesie Dziś Nie Zaśnie Nikt" rozpoczyna się dość niewinnie – grupa nastolatków uzależnionych od technologii trafia na… obóz offline. Wspólna wędrówka po lasach bez dostępu do smartfonów nie zakończy się jednak tak, jak zaplanowali to organizatorzy. Będą musieli zawalczyć o prawdziwe życie z czymś, czego nie widzieli nawet w najciemniejszych zakamarkach internetu. W obliczu czyhającego w lesie śmiertelnego niebezpieczeństwa odkryją, czym jest prawdziwa przyjaźń, miłość i poświęcenie - czytamy w opisie dystrybutora.

Hannah Montana: powstanie prequel serialu?! >>

Wybierzecie się na W Lesie Dziś Nie Zaśnie Nikt do kina? Horrory oglądane na wielkim ekranie straszą jeszcze bardziej!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj