Reklama
placeholder
News

Roksana Węgiel: jej nowa piosenka brzmi jaki hit Duy Lipy? Fani są w szoku

Roksana Węgiel: jej nowa piosenka brzmi jaki hit Duy Lipy? Fani są w szoku

Fot. YouTube.com/Małe TGD/Instagram.com/dualipa

Reklama
Reklama
placeholder

Nowa piosenka Roksany Węgiel brzmi jak hit Duy Lipy? Fani są w szoku. Ich zdaniem te dwa kawałki są do siebie bardzo podobne! 

Hannah Montana: powstanie prequel serialu?! >>

Roksana Węgiel i Małe TGD – Nie z Tej Ziemi

1 czerwca 2020 roku odbyła się premiera wspólnego singla Roksany Węgiel i dziecięcego zespołu Małe TGD. Autorem piosenki Nie z Tej Ziemi jest Piotr Nazaruk, lider grupy TGD.

Jak czytamy w opisie klipu, utwór „Nie z Tej Ziemi” zapowiada polski serial animowany o tym samym tytule, za który odpowiada Paweł Pewny - producent hitowego serialu dla dorosłych „Włatcy Móch”, CEO  Orange Studio Animacji z Bielska-Białej. Dorobek Orange Studio Animacji to między innymi wyprodukowanie ponad 600 odcinków seriali animowanych i 8 pełnometrażowych filmów kinowych w animacji: klasycznej, CUT-OUT, 2D i 3D. Tytuły, przy których studio pracowało, to między innymi: „Garfield”, „Pinokio”, „Król Maciuś Pierwszy”, „Kundle i Reszta”, „Kongres”, „Pan Totti”, „Papa Löwe” i wiele innych.

Nie z Tej Ziemi to singiel, który „opowiada o przeżyciach głównego bohatera filmu, który musi zmierzyć się z wieloma wyzwaniami stawianymi mu przez życie, jednocześnie odkrywając to, co w nim najważniejsze”. Na stronie nieztejziemi.pl możemy przeczytać, że serial Nie z Tej Ziemi jest „animacją z wartościami”.

Nie z Tej Ziemi to również projekt stworzony wspólnie przez Fundację Edukacja z Wartościami i Studio Animacji Orange. Jego celem jest „przekazanie narzędzi do budowania świata wartości”. Ambasadorem projektu jest nie tylko Roxie Węgiel, lecz także m.in. Dawid Kwiatkowski, Maciej Musiał i Ida Nowakowska.

Homoseksualny główny bohater u Disneya. To pierwsza taka animacja >>  

Piosenka Nie z Tej Ziemi jak Physical Duy Lipy? Komentarze fanów

Pod klipem do singla Nie z Tej Ziemi na YouTube pojawiło się mnóstwo komentarzy. Niektórzy fani uważają, że wspólny kawałek Roksany Węgiel i zespołu TGD brzmi łudząco podobnie do… piosenki Duy Lipy – Physical – która miała swoją premierę 31 stycznia 2020 roku. Przypomnijmy, że utwór promował drugi album studyjny brytyjskiej wokalistki – Future Nostalgia.

Let’s get Physical.

Przecież to jest zerżnięte od A do Z.

Albo słuch mnie myli albo ta piosenka przypomina trochę „Physical” Duy Lipy.

Piękne wykonanie, świetnie moc usłyszeć Roksanę w nowym utworze! Szkoda, że kompozytorzy poszli na łatwiznę i ściągnęli całą linię melodyczną z „Physical”. Efekt końcowy niesamowity.

Słyszę tutaj Dua Lipę „LET'S GET PHYSICAL” i to baaaardzooo.

Referen: „Let’s get physcial”. Czyżby inspiracja Dua Lipą? – czytamy w komentarzach na YouTube.

Wakacje 2020: co z obozami i koloniami? Jest decyzja >>  

Zespół Małe TGD odpowiedział na komentarze fanów. Grupa nie ukrywa, że hit brytyjskiej gwiazdy był dla nich „jedną z inspiracji” przy tworzeniu singla Nie z Tej Ziemi. Pod innym z komentarzy, Małe TGD napisało, że „nie słyszy podobieństwa” do Physical Duy Lipy.

A według Was te dwa utwory są do siebie podobne?

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama