Reklama
placeholder
News

Wersow w krótkich i różowych włosach. Zaskoczyła fanów metamorfozą

Wersow w krótkich i różowych włosach. Zaskoczyła fanów metamorfozą

fot. youtube: WERSOW / Instagram: @frizoluszek

Reklama
Reklama
placeholder

Wersow, a właściwie Weronika Sowa, niedawno ogłosiła, że wyda swoją debiutancką płytę pod tytułem Wersow Store. Na początku grudnia 2023 roku influencerka zorganizowała imprezę z okazji jej premiery, na której pojawiła się w zupełnie nowej fryzurze.

Wersow jest obecnie jedną z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 3,5 miliona internautów, a jej kanał na YouTubie ma ponad 2,61 milionów subskrypcji. Wersow kilka miesięcy temu doczekała się swojej pierwszej córeczki, Mai, a niedługo przed jej narodzinami postanowiła spróbować swoich sił w świecie muzycznym. Influencerka wydała już kilka piosenek, w tym utwór Chcesz pobyć sam, który nagrała wraz z Oskarem Cymsem, oraz singiel pod tytułem Ten jeden moment, który nagrała wspólnie ze swoim partnerem, Karolem Wiśniewskim. Poza tym influencerka już niebawem wyruszy swoją pierwszą w trasę koncertową. 

Wersow: album Wersow Store w przedsprzedaży. Influencerka ogłosiła trasę koncertową na 2024 >>

Wersow przeszła metamorfozę. Ma krótkie i różowe włosy

Impreza z okazji premiery płyty Wersow Store odbyła się w piątek 1 grudnia. Nie zabrakło na niej Friza oraz wielu bliskich znajomych influecerki. Niedługo po ogłoszeniu swojej pierwszej płyty Wersow postanowiła ściąć włosy do ramion. Okazuje się, że był to dopiero początek jej metamorfozy. Po jej blond włosach obecnie nie ma już ani śladu. Wersow nie tylko przefarbowała je na różowo, ale też zdecydowała się na jeszcze krótszą fryzurę. 

Wersow i Friz W DUECIE! Nagrali wspólną piosenkę >>

Zdjęciem z Wersow na swoim profilu na Instagramie podzielił się między innymi Oskar Cyms. Nowy image influencerki zaskoczył wielu internautów. Wśród komentujących nie zabrakło fanów Wersow, którzy są zachwyceni jej fryzurą:

WERA JAKA ZMIANA!!!!!😍😍

Ale włosy 😮😮😮😮😮

Nie poznałam Werki na początku! Wow super!

Wera - nie do poznania.

Wow co za look!

Pięknie ❤️

WERKA ŚLICZNIEEE😍!

Zdjęcia Wersow w nowej fryzurze możecie zobaczyć poniżej:

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama