Reklama
placeholder
News

Will Smith został rzekomo przyłapany na stosunku z mężczyzną. Głos zabrała jego żona [18+]

Will Smith został rzekomo przyłapany na stosunku z mężczyzną. Głos zabrała jego żona [18+]

fot. imdb.com fot. imdb.com

Reklama
Reklama
placeholder

Will Smith jest gejem? Tak twierdzi mężczyzna podający się za jego byłego asystenta. Aktor miał być przyłapany podczas stosunku seksualnego ze swoim znajomym z branży. Krótko, ale dosadnie, wypowiedzieli się w tym temacie żona 55-latka, Jada Pinkett Smith, oraz rzecznik prasowy aktora. 

Qczaj rozstał się z partnerem? Skomentował doniesienia >>

Will Smith gustuje w mężczyznach? Szokujące wyznanie 'byłego' asystenta

Głośny wywiad przeprowadzony z Brotherem Bilaalem przez Tashę K., w którym mężczyzna upiera się przy tym, że zdemaskował prawdziwą orientację seksualną Willa Smitha, ukazał się 14 listopada 2023 roku. Bilaal, który twierdzi, że jest byłym przyjacielem i asystentem aktora, jest zdania, że właśnie wyjawił światu największy sekret 55-latka. Jego argumentem, mającym potwierdzić tę informację, jest pewne niezręczne spotkanie w garderobie, kiedy to miał przyłapać Smitha na stosunku z Duanem Martinem. Zdradził, że to właśnie wzbudzająca kontrowersje gwiazda Hollywood, m.in. poprzez spoliczkowanie Chrisa Rocka na gali Oscarów, miała być stroną bierną w tej aktywności. Jak do tego doszło?

Podczas wtorkowego wywiadu Brother Bilaal wrócił wspomnieniami do momentu, w którym rzekomo nakrył aktora w garderobie na jednoznacznym akcie, co miało zdarzyć się podczas prac na planie pewnej produkcji. Wtedy to właśnie Smith i Duane Martin mieli się do siebie zbliżyć, co Bilaal nakreślił tymi słowami:

Otworzyłem drzwi do garderoby Duana i wtedy zobaczyłem go uprawiającego seks an**ny z Willem. (...) Will leżał pochylony na kanapie w jednoznacznej pozie, a Martin go pen****wał.

Po tym szokującym wyznaniu mężczyzny, deklarującego się jako były asystent Willa Smitha, w sieci zapanował chaos. Już wcześniej wizerunek aktora był lekko nadszarpnięty, m.in. z powodu jego gwałtowności i zbyt emocjonalnego podejścia do niektórych sytuacji. Dodatkowo związek gwiazdy z Jadą Smith trwający prawie 30 lat jest nieustannie na celowniku mediów, paparazzi oraz samych fanów. Krążące po internecie doniesienia o jego rzekomo ukrywanych preferencjach seksualnych mogą jeszcze bardziej namieszać w jego życiu.

Jada Pinkett Smith oraz rzecznik prasowy komentują doniesienia

Will Smith, będący główną postacią opowieści Bilaala, zdecydowanie zaprzecza, jakoby ten miał mu kiedykolwiek przeszkodzić podczas stosunku seksualnego z mężczyzną w garderobie. Zastanawia się również intensywnie nad podjęciem kroków prawnych w tej sprawie - co popiera jego żona. Jak podaje portal TMZ, rzecznik prasowy 55-latka wydał krótkie oświadczenie w tym temacie:

Ta historia jest całkowicie zmyślona, a stwierdzenie to jest jednoznacznie fałszywe. 

15 listopada 2023 roku Jada Pinkett Smith, opuszczając iHeartRadio w Nowym Jorku, wypowiedziała się w temacie krótko pod naporem próśb zebranych tam dziennikarzy:

Pozwiemy go!

Duane Martin i Will Smith niejednokrotnie ze sobą współpracowali, m.in. na planie serialu Bajer z Bel-Air. Nigdy wcześniej nie odnoszono się publicznie do ich relacji w kontekście intymnym czy romantycznym. Jeszcze kilka lat temu po sieci krążyły plotki o kryzysie w małżeństwie Willa i Jady, którzy mieli wtedy okazać się kolejno gejem i lesbijką.

Co sądzicie o wyznaniu "byłego" asystenta Willa Smitha?

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama