News

Polski zawodnik MMA nie żyje. Zginął tragicznie

Polski zawodnik MMA nie żyje. Zginął tragicznie

fot. Facebook.com/Fight Club MMA FURIA Bytów & PAPAJ Gym

Polski zawodnik MMA nie żyje. Sportowiec zginął tragicznie. Mężczyznę pożegnał jego klub.

Sarah Harding nie żyje. Wokalistka Girls Aloud przegrała z chorobą  >> 

Wypadek pod Lęborkiem. Zawodnik MMA nie żyje

5 września 2021 roku na trasie Lębork-Cewice doszło do wypadku. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Lęborku poinformowała, że samochód osobowy, którym podróżowały cztery osoby uderzył w drzewo. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu, a pozostałe zostały ranne.

Jak podaje Radio Zet, powołując się na Dziennik Bałtycki, 18-latek, który kierował pojazdem niedawno zdał egzamin na prawo jazdy i jeszcze nie zdążył odebrać dokumentu.

Matthew Mindler nie żyje. Dziecięcy gwiazdor popełnił samobójstwo >>

Czytamy, że w wypadku zginął 19-letni Kuba, zawodnik klubu MMA z Bytowa.

Tragiczna wiadomość trafiła w dniu dzisiejszym do naszego klubu. Zawodnik naszego klubu... nasz kolega i wielu z nas przyjaciel, Kuba, w wieku 19 lat, opuścił nasze szeregi. Trzymaj się, wojowniku. Do zobaczenia po drugiej stronie – przekazano  na facebookowym profilu Fight Club MMA FURIA Bytów & PAPAJ Gym.

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.