News

Adele zamknęła swoją firmę!

Adele zamknęła swoją firmę!

Fot. Wikimedia Commons/Kristopher Harris

Mamy złą wiadomość dla fanów Adele. Pojawiła się informacja, że gwiazda zamknęła swoją firmę koncertową! Czy to znaczy, że już nigdy nie zaśpiewa na scenie?

Adele – czy to koniec jej kariery?

Jak donoszą zagraniczne media, Adele zdecydowała o zamknięciu Remedy Touring LLP – firmy, która była odpowiedzialna za organizację jej koncertów. Przypominamy, że ostatnia trasa – Adele Live 2016/2017 – była wielkim sukcesem. Artystka wystąpiła wtedy ponad 120 razy, m.in. w Europie i Ameryce Północnej.

O tym, że nie chce już koncertować, wokalistka wspominała już od jakiegoś czasu. W 2017 roku opublikowała nawet list, w którym wyjaśnia powody ewentualnej rezygnacji z takich wystąpień. Napisała wówczas, że ta forma kontaktu z fanami po prostu jej nie odpowiada.

Czy to rzeczywiście koniec kariery Adele? Jeśli tak, jesteśmy bardzo zawiedzeni, ponieważ wokalistka jeszcze nigdy nie zaśpiewała w Polsce.

Adele – nowa płyta

Fani mogą być zaskoczeni decyzją Adele, zwłaszcza że od jakiegoś czasu krążą plotki, że artystka jeszcze w tym roku wyda swój kolejny album. Czy rzeczywiście tak będzie? Mamy nadzieję, że tak!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Perth, WA / Domain Stadium / Feb 28

Post udostępniony przez Adele (@adele)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Auckland / Mt Smart Stadium / Mar 26

Post udostępniony przez Adele (@adele)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Auckland / Mt Smart Stadium / Mar 25

Post udostępniony przez Adele (@adele)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj