News

Ariana Grande: ta parodia 7 Rings to hit! Adrianna Skon będzie gwiazdą?

Ariana Grande: ta parodia 7 Rings to hit! Adrianna Skon będzie gwiazdą?

Fot. YouTube.com/Ariana Grande/YouTube.com/Adrianna Skon

Ta parodia singla 7 rings Ariany Grande to hit! Czy Adrianna Skon będzie gwiazdą na miarę Amerykanki? 

Ariana Grande obserwuje Polkę na Instagramie! Znacie ją? >> 

Ariana Grande – przeróbka 7 rings

Singiel 7 rings miał premierę w styczniu 2019 roku. Jako trzeci promował najnowszą płytę Ariany Grande –  Thank U, Next. Kawałek szybko stał się przebojem. Na samym Spotify, w ciągu 24 godzin od pojawienia się w serwisie, odsłuchano go ponad 15 milionów razy !

Powstało bardzo wiele coverów i przeróbek piosenki 7 rings. Ostatnio prawdziwym hitem jest parodia hitu Ariany Grande wykonana przez Polkę – Adriannę Skon.

Filmik 6 Sióstr, który nagrała Skon, jest w tej chwili numerem jeden na karcie Na Czasie w serwisie YouTube. Premiera klipu odbyła się 18 sierpnia 2019 roku. W dwa dni teledysk obejrzano ponad 965,5 tysiąca razy!

W PIĄTKI LEŻĘ W WANNIE w kobiecym wydaniu! Jak wyszło? >> 

6 Sióstr to historia Aiko, Anieli, Anatolii, Alfonsy, Albertyny i Ady, które widzowie Adrianny Skon mogą kojarzyć z jej innych filmików na YouTube. Chociaż są siostrami, wszystkie bardzo różnią się od siebie. W teledysku Adrianna Skon odgrywa role każdej z tytułowych sióstr. Trzeba przyznać, że oprócz talentu wokalnego, Skon ma też talent aktorski. ;-) 

Mogłabym oglądać bez końca

To jest lepsze niż oryginał (…)

Najlepsza przeróbka 7 rings

Nie mogę przestać słuchać – czytamy w komentarzach.

Instagram: ile gwiazdy zarabiają w sieci? >> 

Adrianna Skon – kto to jest?

Adrianna Skon naprawdę nazywa się Adrianna Skoneczna. Jest youtuberką i tiktokerką, pochodzi z Kalisza. Adrianna Skon karierę w internecie zaczynała w 2012 roku od publikowania vlogów na YouTube. Teraz wrzuca tam m.in. haule zakupowe i właśnie parodie znanych hitów. Wielkim sukcesem okazał się filmik  Mam Jednorożca i Zjadłabym Se Tosta, w którym Skon (jako Anielish) parodiuje… Billie Eilish i jej Bad Guy. ;-)

Znamy zwycięzcę Young Choice Awards! >> 

W 2018 roku Adrianna Skon i youtuber Filip Zabielski byli w Omanie na 4FUN-owym wyjeździe. W czasie podróży w to piękne miejsce wykonywali nasze zadania, a potem brali udział w bitwie 4FUN Kombat. O tym kto wygrał decydowali widzowie 4FUN.TV! ;-) 

Adrianny Skoniecznej szukajcie też na Instagramie (@adriannaskon). Tam obserwuje ją już ponad 380 tysięcy osób!

Czyją piosenkę powinna teraz sparodiować Adrianna Skon?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 1
Aby dodać komentarz Zaloguj
  • Czemu w o niej piszecie, przecież to totalny cringe. 4fun, czemu...
    rok temu
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.