News

Ariana Grande: ta parodia 7 Rings to hit! Adrianna Skon będzie gwiazdą?

Ariana Grande: ta parodia 7 Rings to hit! Adrianna Skon będzie gwiazdą?

Fot. YouTube.com/Ariana Grande/YouTube.com/Adrianna Skon

Ta parodia singla 7 rings Ariany Grande to hit! Czy Adrianna Skon będzie gwiazdą na miarę Amerykanki? 

Ariana Grande obserwuje Polkę na Instagramie! Znacie ją? >> 

Ariana Grande – przeróbka 7 rings

Singiel 7 rings miał premierę w styczniu 2019 roku. Jako trzeci promował najnowszą płytę Ariany Grande –  Thank U, Next. Kawałek szybko stał się przebojem. Na samym Spotify, w ciągu 24 godzin od pojawienia się w serwisie, odsłuchano go ponad 15 milionów razy !

Powstało bardzo wiele coverów i przeróbek piosenki 7 rings. Ostatnio prawdziwym hitem jest parodia hitu Ariany Grande wykonana przez Polkę – Adriannę Skon.

Filmik 6 Sióstr, który nagrała Skon, jest w tej chwili numerem jeden na karcie Na Czasie w serwisie YouTube. Premiera klipu odbyła się 18 sierpnia 2019 roku. W dwa dni teledysk obejrzano ponad 965,5 tysiąca razy!

W PIĄTKI LEŻĘ W WANNIE w kobiecym wydaniu! Jak wyszło? >> 

6 Sióstr to historia Aiko, Anieli, Anatolii, Alfonsy, Albertyny i Ady, które widzowie Adrianny Skon mogą kojarzyć z jej innych filmików na YouTube. Chociaż są siostrami, wszystkie bardzo różnią się od siebie. W teledysku Adrianna Skon odgrywa role każdej z tytułowych sióstr. Trzeba przyznać, że oprócz talentu wokalnego, Skon ma też talent aktorski. ;-) 

Mogłabym oglądać bez końca

To jest lepsze niż oryginał (…)

Najlepsza przeróbka 7 rings

Nie mogę przestać słuchać – czytamy w komentarzach.

Instagram: ile gwiazdy zarabiają w sieci? >> 

Adrianna Skon – kto to jest?

Adrianna Skon naprawdę nazywa się Adrianna Skoneczna. Jest youtuberką i tiktokerką, pochodzi z Kalisza. Adrianna Skon karierę w internecie zaczynała w 2012 roku od publikowania vlogów na YouTube. Teraz wrzuca tam m.in. haule zakupowe i właśnie parodie znanych hitów. Wielkim sukcesem okazał się filmik  Mam Jednorożca i Zjadłabym Se Tosta, w którym Skon (jako Anielish) parodiuje… Billie Eilish i jej Bad Guy. ;-)

Znamy zwycięzcę Young Choice Awards! >> 

W 2018 roku Adrianna Skon i youtuber Filip Zabielski byli w Omanie na 4FUN-owym wyjeździe. W czasie podróży w to piękne miejsce wykonywali nasze zadania, a potem brali udział w bitwie 4FUN Kombat. O tym kto wygrał decydowali widzowie 4FUN.TV! ;-) 

Adrianny Skoniecznej szukajcie też na Instagramie (@adriannaskon). Tam obserwuje ją już ponad 380 tysięcy osób!

Czyją piosenkę powinna teraz sparodiować Adrianna Skon?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 1
Aby dodać komentarz Zaloguj
  • Czemu w o niej piszecie, przecież to totalny cringe. 4fun, czemu...
    5 miesięcy temu