News

Polska youtuberka leczy raka głodówką. Fani: TO SEKTA!

Polska youtuberka leczy raka głodówką. Fani: TO SEKTA!

fot. YouTube.com/Aga in America

Aga Kirschner to jedna z popularnych youtuberek. Jej kanał Aga in America obserwuje prawie 100 tysięcy fanów.

Aga in America, czyli Aga Kirschner jest Polką, która wystartowała kilka lat temu ze swoim kanałem na YouTubie, żeby relacjonować jak wygląda praca Au Pair w Ameryce (to program dla cudzoziemców, dzięki któremu mogą edukować się w Stanach Zjednoczonych i jednocześnie dorabiać zajmując się dziećmi). 26-letnia Agnieszka mieszka na co dzień w stanie Georgia.

Od czasu utworzenia kanału Aga in America youtuberka wyszła za mąż i urodziła dziecko. Jest fanką diety wegańskiej i frutariańskiej – to oznacza, że żywi się wyłącznie owocami i warzywami, których zerwanie nie powoduje śmierci – czyli inaczej zniszczenia rośliny. W tej diecie nie zezwala się m.in. jedzenia sałaty czy marchewki.

Ed Sheeran: jego wieczór kawalerski odbył się W POLSCE! >>

Vlogerka budzi wśród części swoich fanów kontrowersje, a inni z kolei uważają ją za guru żywienia. Pokazywała na filmikach m.in. jak przeprowadza głodówkę zdrowotną u 1,5 rocznego dziecka. Na swoim kanale opowiedziała też o porodzie, na który się zdecydowała – Aga urodziła dziecko w domu bez żadnej asysty. 

W 2018 roku u Agi Kirschner zdiagnozowano guza mózgu. Youtuberka zdecydowała się na alternatywną metodę leczenia i spotkała się z wieloma wątpliwościami swoich fanów.

Aga wyjechała na Kostarykę, gdzie na 22 dni poddała się całkowitej głodówce. Największy sprzeciw wielbicieli vlogerki wzbudził filmik, na którym pojawił się twórca tej eksperymentalnej terapii. Najpierw opowiedział o sposobach leczenia, a potem poprosił o wpłaty pieniędzy na rzecz prowadzonego przez siebie ośrodka. Fani zaczęli alarmować: „TO SEKTA!”.

Pola Lis zerwała ze znanym piłkarzem! Znów jest singielką >>

Przez negatywne komentarze Aga usunęła ten materiał. Wielbiciele jej kanału alarmują, że po głodówce na Kostaryce youtuberka wygląda bardzo chudo i niezdrowo.

Myślicie, że dzięki głodówce Aga in America wygra z guzem mózgu?

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj