News

Ed Sheeran: jego wieczór kawalerski odbył się W POLSCE!

Ed Sheeran: jego wieczór kawalerski odbył się W POLSCE!

instagram.com/teddysphotos

Ed Sheeran lubi nieco zwodzić media i rzadko dzieli się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Jego zdjęcia z żoną (a może jeszcze narzeczoną?) Cherry Seaborn na jego profilu na Instagramie można zliczyć na palcach jednej ręki.

Wokalista wygadał się o ślubie z Cherry w jednym w wywiadów. Zaskoczony dziennikarz pogratulował Edowi, a ten skomentował, że nie lubi się obnosić z takimi rzeczami, a gratulacje oczywiście przyjmuje.

Ed Sheeran JUŻ PO ŚLUBIE?! >>

Okazuje się, że prawdopodobnie ceremonia ślubna Eda Sheerana i Cherry Seaborn jeszcze przed nami albo faktycznie zakochani przypieczętowali swój związek pod koniec ubiegłego roku. Co ciekawe, na wieczorze kawalerskim Eda Sheerana zagrał polski zespół muzyczny Rocal Fuza! To formacja grająca muzykę ze średniowiecza i renesansu.

Myślicie, że członkowie Rocal Fuza polecieli do Anglii? Nic z tych rzeczy! Wszystko wskazuje na to, że wieczór kawalerski Sheerana odbył się w POLSCE! Podobno to właśnie w tym celu Ed spędził pod koniec 2018 roku kilka dni w naszym kraju. Impreza odbyła się w listopadzie na zamku Rajsko położonym na Dolnym Śląsku.

Ed Sheeran na wakacjach w Polsce! Co zwiedził? >>

Pomyślcie tylko Ed Sheeran mógł za cel swojej wakacyjnej podróży wybrać dowolne miejsce na świecie - ciepłe morze, bezludne plaże, rozłożyste palmy, a wybrał…Zamek Rajsko – brzmi podpis pod zdjęciem Eda na facebookowym profilu Zamku Rajsko.

Informacje o wieczorze kawalerskim Sheerana zdradzili członkowie zespołu Rocal Fuza, którzy byli gośćmi porannego programu stacji TVN.

Ed Sheeran naprawdę pokochał nasz kraj!

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj