News

Agnieszka Kaczorowska i jej mąż założyli stowarzyszenie. Będą walczyć z hejtem

Agnieszka Kaczorowska i jej mąż założyli stowarzyszenie. Będą walczyć z hejtem

fot. Instagram.com/agakaczor

Agnieszka Kaczorowska-Pela i jej mąż, Maciej Pela, założyli stowarzyszenie. Za pomocą Hejt Hunters będą walczyć z hejtem.

Doda chce mieć drugie imię. Prosi fanów o pomoc >>

Agnieszka Kaczorowska – stowarzyszenie Hejt Hunters

Powołanie organizacji, która ma zwalczać mowę nienawiści i pomagać osobom, które zostały nią dotknięte, gwiazda zapowiedziała pod koniec 2021 roku.

(…) Sama tego doświadczyłam i dlatego nie chcę się temu biernie przyglądać – wspólnie z prawnikami, ekspertami i psychologami powołujemy stowarzyszenie, które będzie pomagać osobom doświadczającym mowy nienawiści. Hejt bierze się przede wszystkim z pogardy wobec drugiej osoby oraz z poczucia bezkarności. Nie zgadzamy się na to i wiemy jak temu przeciwdziałać. Dzięki naszym doświadczeniom, wiemy jak w takich sytuacjach reagować i chcemy podzielić się tymi narzędziami z innymi. Potrzebne są konkretne działania i realne zmiany – napisała tancerka na Instagramie.

Cleo o byciu mamą: 'Może zaadoptuję jakieś dziecko' >>

Niedawno Agnieszka Kaczorowska, znana z roli Bożenki w serialu Klan, ogłosiła, że Hejt Hunters rozpoczyna działania przeciwko hejtowi. Stowarzyszenie ma być miejscem, gdzie każdy – niezależnie od wieku, miejsca zamieszkania, statusu majątkowego i społecznego – będzie mógł otrzymać pomoc kiedy dotknie go hejt. Hejt Hunters włączy w swoje działania też edukację.

Hejt Hunters – Instagram

Od niedawna stowarzyszenie Hejt Hunters Agnieszki Kaczorowskiej i Macieja Peli można obserwować na Instagramie. Pierwszy post na profilu @hejthunters opublikowano 19 stycznia 2022 roku.

Viki Gabor w kolejnym programie. 'W tym wieku to się chodzi do szkoły' >>

Agnieszka Kaczorowska – ‘moda na brzydotę’

Agnieszka Kaczorowska jest związana z show-biznesem od dziecka, niestety często spotyka się z hejtem.

W 2021 roku głośno było o poście 29-latki na temat „mody na brzydotę” i skrajnego, według gwiazdy, pojmowania body positive. Wypowiedź została mocno skrytykowana, ostatecznie Agnieszka Kaczorowska przeprosiła.

To, co było napisane w tym poście, mogło być napisane lepiej. Przede wszystkim potrzebowało większej ilości zdań. Poruszyłam zbyt wiele tematów, w zbyt krótkiej formie postu na Instagramie. Staram się wyciągać wnioski ze wszystkich potyczek, jakich doświadczam w życiu. Ale nikt nie zasługuje na hejt, a mam z nim do czynienia od dziecka – powiedziała tancerka w niedawnym wywiadzie dla Dzień Dobry TVN, w którym wspólnie z mężem mówiła o stowarzyszeniu.

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.