News

26-letnia influencerka nie żyje. Jej ciało znaleziono przy autostradzie

26-letnia influencerka nie żyje. Jej ciało znaleziono przy autostradzie

Fot. Instagram.com/alexissharkey

26-letnia influencerka nie żyje. Jej ciało znaleziono przy autostradzie. Policja bada okoliczności śmierci kobiety.

Spłonął dom rodzinny Jennifer Lawrence. Tragedia gwiazdy Igrzysk Śmierci >>

Alexis Sharkey została zamordowana? 

Nie żyje Alexis Sharkey – amerykańska influencerka. Jak podają zagraniczne media, nagie ciało 26-latki zostało znalezione przy autostradzie międzynarodowej na terenie Teksasu. 28 listopada 2020 roku, około godziny 8.00 rano czasu lokalnego, zwłoki zauważył pracownik publiczny.

Na ciele Alexis Sharkey nie znaleziono żadnych obrażeń, nie ujawniono też przyczyny jej śmierci, ponieważ nieznane są jeszcze wyniki sekcji zwłok. Policja bada okoliczności tragicznego zdarzenia.

Według doniesień portali influencerka zaginęła 26 listopada. W czasie ostatniej rozmowy z przyjaciółmi miała powiedzieć, że doszło do kłótni, ale nie zdradziła z kim się pokłóciła.

Jak czytamy na stronie Daily Mail, w rozmowie z dziennikarzami bliscy Alexis Sharkley zdradzili, że kobieta zamierzała rozwieść się ze swoim mężem – 49-letnim Thomasem Sharkeyem. Para pobrała się w grudniu 2019 roku. Kilka tygodni przed śmiercią influencerka miała mówić, że boi się o swoje życie.

Mama Alexis Sharkey napisała na Facebooku pożegnalny post, w którym  poprosiła o uszanowanie prywatności rodziny w tym trudnym czasie i podziękowała za wsparcie. 

Diego Maradona nie żyje. Nagła śmierć legendy sportu >>

W udzielonym wywiadzie kobieta powiedziała, że uważa, że jej córka została zamordowana. 

To w jaki sposób ją znaleziono świadczy o tym, że sama sobie tego nie zrobiła. Nie ma dla mnie nic co świadczyłoby o tym, że to był wypadek. Czuję to jako matka. Uważam, że ktoś ją zabił – mówiła Stacey Clark Robinault w ABC13.

Etonline.com podaje, że po śmierci Alexis Sharkey jej mąż opublikował zdjęcia, którymi ją pożegnał. Na InstaStory mężczyzna miał też zaprzeczyć zarzutom, że ma coś wspólnego z odejściem influencerki. W tej chwili jego konto @tomsharkey22 jest prywatne.

 

It’s with deeply broken hearts that Mike and I want to let you all know that Lexi’s body has been found. We cannot...

Opublikowany przez Stacey Clark Robinault Niedziela, 29 listopada 2020

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.