News

Amanda Bynes biegała nago po Los Angeles. Trafiła do szpitala psychiatrycznego

Amanda Bynes biegała nago po Los Angeles. Trafiła do szpitala psychiatrycznego

fot. IMDb

Amanda Bynes trafiła do ośrodka psychiatrycznego po tym, jak miała biegać nago po ulicach Los Angeles. Co dotychczas wiadomo w sprawie incydentu?

Amanda Bynes biegała nago po Los Angeles

Amanda Bynes została gwiazdą już w dzieciństwie i dała się poznać widzom z produkcji takich jak Szał na Amandę, Siostrzyczki, Czego pragnie dziewczyna czy Rozbitkowie. Aktorka ostatni raz pojawiła się na ekranie w 2010 roku w filmie Łatwa dziewczyna. W 2012 roku u Amandy Bynes zdiagnozowano schizofrenię i chorobę afektywną dwubiegunową. Niedługo przed usłyszeniem diagnozy aktorka została zatrzymana  za jazdę pod wpływem środków odurzających i trafiła pod kuratelę matki.

Julia Wróblewska została okradziona? Opowiedziała o zdarzeniu >>

Choć w marcu 2022 roku Amanda Bynes w końcu odzyskała wolność, okazuje się, że to nie koniec jej problemów. W poniedziałek 20 marca 2023 roku w amerykańskich mediach pojawiła się informacja odnośnie tego, że Amanda Bynes trafiła do ośrodka psychiatrycznego po tym, jak miała biegać nago po ulicach Los Angeles. Mówi się, że aktorka wsiadła do czyjegoś samochodu, po czym sama zadzwoniła na policję i powiadomiła ich o stanie, w jakim się wówczas znajdowała. 

Artur Rojek staranował ogrodzenie stadionu. Był trzeźwy >>

Do incydentu z udziałem Amandy Bynes w wywiadzie dla portalu Page Six odniósł się jej były partner, Paul Michael. Mężczyzna twierdzi, że aktorka przestała brać leki przez co nie panuje nad swoim zachowaniem:

Odstawiła leki i nadal ich nie bierze. Jest dzika.

Amanda Bynes miała trafić do ośrodka psychiatrycznego na okres tymczasowy, co oznacza, że najprawdopodobniej spędzi na miejscu 72 godziny. 

Jeśli szukacie wsparcia i nie wiecie do kogo się zgłosić, możecie zadzwonić pod bezpłatny numer zaufania:

Numer telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży – 116 111 (czynny 7 dni w tygodniu przez całą dobę), można także zarejestrować się na stronie https://116111.pl/ oraz napisać wiadomość e-mail.

Ogólnopolska Poradnia Telefoniczna Dla Osób Przeżywających Kryzys Emocjonalny – 116 123 (czynny codziennie w godzinach 14.00-22.00).

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.