Reklama
placeholder
News

Zmarł brat Anny Głogowskiej. Zaledwie kilka tygodni temu wziął ślub

Zmarł brat Anny Głogowskiej. Zaledwie kilka tygodni temu wziął ślub

fot. instagram.com/annaglogowska_official/

Reklama
Reklama
placeholder

Anna Głogowska poinformowała na swoim profilu na Instagramie o śmierci swojego brata, Arkadiusza Głogowskiego.

Tina Turner - pogrzeb piosenkarki >>

Anna Głogowska - śmierć brata

45-letnia tancerka, Anna Głogowska, jest aktywna w mediach społecznościowych i na bieżąco dodaje na swoje profile informacje z życia. W niedzielę, 28 maja, Anna podzieliła się przykrą wiadomością, dodając na swój instagramowy profil czarno-białe zdjęcia. Jedne przedstawiały kadry jej dzieciństwa u boku brata, drugie sesję ślubną Arkadiusza z partnerką. Tym samym tancerka poinformowała o niedawnej śmierci swojego brata, Arkadiusza Głogowskiego. Podpis pod serią zdjęć brzmiał: "Mój brat Arek miał najładniejszy uśmiech na świecie...". Pod postem pojawiło się wiele pokrzepiających komentarzy, w tym kondolencje ze strony dawnego partnera Anny - Piotra Gąsowskiego.

Aniu… jesteś dzielna, byłaś dzielna, będziesz dzielna… dobrze, że zdążyliście pogadać, powiedzieć sobie ważne rzeczy… Arek odszedł z przeświadczeniem, że go kochasz… że był dla ciebie bardzo ważny… Dla Julci też… Zrobiłaś, co mogłaś, żeby Arek to poczuł… Przytulam, współczuję, wspieram… 

Justyna Kowalczyk podała datę pogrzebu Kacpra Tekielego. Zamiast kwiatów, prosi o inny gest >>

Arkadiusz Głogowski - brat Anny Głogowskiej

Arkadiusz w połowie kwietnia 2023 roku wziął ślub ze swoją partnerką, Anetą, we Wrocławiu. Z tej okazji Anna Głogowska udostępniła w mediach społecznościowych rodzinną sesję zdjęciową, na której wszyscy szeroko uśmiechali się, ciesząc się z nowego rozdziału w życiu świeżo poślubionego małżeństwa. Anna Głogowska była bardzo związana ze swoim bratem. Wspominając dawne czasy u jego boku, 45-latka stworzyła dedykowaną mu relację na Instagramie zatytułowaną Arek.

Przyczyna śmierci Arkadiusza Głogowskiego nie została jeszcze podana do wiadomości publicznej.


 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama