News

Antek Królikowski wspomina przeszłość: 'Im lepsza impreza, tym ciekawsze życie'

Antek Królikowski wspomina przeszłość: 'Im lepsza impreza, tym ciekawsze życie'

fot. instagram.com/antek.krolikowski/

Antek Królikowski szczerze opowiedział o swojej przeszłości. Im lepsza impreza, tym ciekawsze życie – wspomina.

Choć Antek Królikowski ma na koncie wiele ról w filmach i serialach to często gościł na łamach gazet i serwisów plotkarskich ze względu na swoje życie prywatne. Głośno było nie tylko o kolejnych partnerkach aktora, ale także o jego imprezowych wybrykach. 

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki oficjalnie razem?! „Gołąbeczki” >>

Antek Królikowski o imprezowym trybie życia

Niedawno Antek Królikowski udzielił wywiadu na łamach magazynu Twój Styl. Aktor cofnął się w czasie i opowiedział o kilku nieprzyjemnych momentach ze swojego życia. Jednym z nich była wizyta na izbie wytrzeźwień po awanturze z policjantami. 

Było mi strasznie wstyd. Tej nocy dotarło do mnie, że kończy się pewien etap. Gdy rano obudziłem się w sali wypełnionej pijanymi facetami (...) zrozumiałem, że żarty się skończyły. Dotarło do mnie, że jestem ze znanej rodziny i nie mogę sobie pozwalać na takie numery, bo ich konsekwencje idą nie tylko na moje konto. Zacząłem życie postrzegać poważniej. Zastanawiam się trzy razy, zanim coś zrobię. Mam za dużo do stracenia – powiedział. 

Królikowski wyznał, że jednym z czynników, który wpłynął na jego zachowanie mógł być fakt, że wcześnie wyprowadził się z domu rodzinnego. 

Miałem 19 lat, wynająłem mieszkanie i czułem się, jakbym dostał klucze do całej Warszawy. Moim mottem było: im lepsza impreza, tym ciekawsze życie. Chciałem udowodnić, że nie istnieją dla mnie żadne ograniczenia. Zrobiłem wiele głupich rzeczy. Chciałbym powiedzieć jak Edith Piaf: "niczego nie żałuję", ale... paru decyzji żałuję – wyznał.

Kiedy przyszedł czas największych przemyśleń? Antek Królikowski stwierdził, że zrozumiał, że musi uporządkować swoje życie po 30. urodzinach.  

Momentem przełomowym były moje 30. urodziny. Zacząłem robić porządki w głowie. Pożegnałem przypadkowych znajomych. Doceniłem przyjaciół. Szalenie istotny jednak był ten pechowy dla nas wszystkich 2020 rok. Śmierć taty, a potem pandemia. Zrozumiałem wartość czasu i moją odpowiedzialność za jakość swojego życia - powiedział.

Ewa Minge ostro o Baronie. Blanka Lipińska zareagowała >>

Myślicie, że refleksja na temat stylu życia u Antka pojawiła się w porę? ;-)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.