News

Mac Miller: dziś skończyłby 27 lat. Poruszający wpis Ariany Grande na Twitterze

Mac Miller: dziś skończyłby 27 lat. Poruszający wpis Ariany Grande na Twitterze

Fot. screen Instagram.com/arianagrande

Raper Mac Miller urodził się 19 stycznia 1992 roku w Pittsburgu. Grał na fortepianie, gitarze i perkusji. W 2011 roku wydał swój debiutancki singiel Blue Slide Park. Jego największe hity to Donald Trump, Stay, Best Day Ever. Dziś Mac Miller skończyłby 27 lat. Zmarł 7 września 2018 roku w San Fernando Valley, w wyniku przedawkowania narkotyków.

Mac Miller: oficjalna przyczyna śmierci. Co zabiło rapera? >>

Ariana Grande w rocznicę urodzin Mac Millera

Z okazji rocznicy urodzin Ariana Grande zamieściła na Twitterze wymowny wpis o treści: miss u (tęsknię za Tobą). Nie napisała, o kogo chodzi, ale możemy się domyślać, że właśnie o jej byłego chłopaka. Para spotykała się od 2016 do 2018 roku. Po śmierci rapera Grande adoptowała nawet jego psa, Myrona.

Ariana Grande zaadoptowała psa Mac Millera >>

Ariana, która od kilku dni była również bardzo aktywna w swoich kanałach social media, promując nową piosenkę 7 Rings, pod ostatnim, czarno-białym zdjęciem z klipu napisała: bye for now (cześć na razie), co może oznaczać, że przynajmniej przez dobę zamierza ograniczyć swoje zaangażowanie w sieci. Również jej awatar w instagramowym profilu to po prostu czarne tło, oznaczające zwykle żałobę. Zobaczcie jej wpisy.

Mac Miller testament przygotował dawno! Kogo tam wpisał? >>

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

bye for now

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.