News

Ariana Grande oddała hołd Mac Millerowi

Ariana Grande oddała hołd Mac Millerowi

YouTube.com/Mac Miller

Śmierć Mac Millera 7 września 2018 roku wstrząsnęła światem muzycznym. 26-letni raper podobno przedawkował narkotyki. Jego przyjaciel znalazł go martwego w posiadłości należącej do Millera.

Mac Miller zaledwie miesiąc temu wydał ostatnią płytę pod tytułem Swimming. Fani rapera są w szoku, a kilkanaście gwiazd skomentowało śmierć artysty w swoich profilach społecznościowych.

Wiz Khalifa, Charlie Puth, Shawn Mendes i inny opłakują Mac Millera >>

Zasmuceni fani od razu skierowali swoje oskarżenie o przedawkowanie narkotyków przez Mac Millera na jego byłą dziewczynę, Arianę Grande. Część z wielbicieli rapera jest zdania, że to przez Arianę i jej szybkie znalezienie pocieszenia po rozstaniu z Millerem artysta zatracił się w używkach.

Ariana Grande oddaje hołd Mac Millerowi

Wokalista nie skomentowała tych krzywdzących słów – zamiast tego wstawiła na swój Instagram zdjęcie Mac Millera z czasów kiedy byli jeszcze parą. Ariana Grande nie dopisała żadnego opisu do fotki i wyłączyła możliwość komentowania.

Mac Miller nie żyje. Fani obwiniają Arianę Grande >>

Fani piosenkarki zrozumieli to jako hołd dla byłego chłopaka i pocieszają Ari po jego śmierci.

Nie są jeszcze znane szczegóły odnośnie przyczyny śmierci Mac Millera. Nie wiadomo też jakie substancje doprowadziły do jego zgonu.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj