News

Dziś Ariana Grande miała wystąpić w Polsce. Po raz trzeci…

Dziś Ariana Grande miała wystąpić w Polsce. Po raz trzeci…

fot. instagram.com/arianagrande

Dziś Ariana Grande miała wystąpić w Polsce. To już trzeci koncert artystki w naszym kraju, który został odwołany. Ewidentnie polscy fani mają pecha.

Koncert Ariany Grande w Polsce odwołany jako jedyny na trasie! >> 

Ariana Grande: koncert w Polsce 2019 odwołany  

9 września 2019 roku Ariana Grande miała zagrać swój pierwszy koncert w Polsce. Show miało się odbyć w Tauron Arenie w Krakowie. Bilety na wydarzenie wyprzedały się błyskawicznie. Ich ceny wahały się od 199 złotych (za najtańsze miejsca na trybunach) do 2527 złotych (za pakiet VIP). Niestety, miesiąc przed wydarzeniem organizatorzy poinformowali, że show Grande w Polsce zostało odwołane jako jedyne na trasie Sweetener World Tour.

Ariana Grande usuwa komentarze Polaków? „Tak się nie zachowuje dorosła kobieta” >> 

Na pytania rozczarowanych fanów dlaczego tylko u nas koncert się nie odbędzie, Ariana Grande odpowiedziała, że Tauron Arena, w której miał się odbyć koncert, nie jest dostępna w innym terminie, który pasowałby do harmonogramu artystki. Takie wytłumaczenie nie wystarczało Polakom, którzy poczuli się zignorowani przez gwiazdę.

Przypomnijmy, że fani przygotowali dla Ariany Grande prezent. W czasie koncertu w Polsce wokalistka miała dostać swój portret namalowany przez Macieja Cekało. Dodatkowo ustalono też akcję koncertową, która została nazwana Konstelacja: Miłość. Chodziło o przyłożenie kawałka folii do latarki w telefonie w momencie, kiedy Ariana Grande będzie śpiewała piosenkę NASA. „Gwiazdy” z folii i scenografia z motywem kosmosu miałyby rozbłysnąć i stworzyć kosmiczne niebo, w którego centrum znajdzie się wokalistka.

Ariana Grande w Polsce: akcja koncertowa ustalona! >> 

Od dłuższego czasu było też wiadomo jak będzie wyglądała scena, na której zaśpiewa Ariana Grande. Sam „wybieg” został wykonany na kształt podkowy, a pod sufitem hali miały być zawieszone kule, które, jak przypuszczano, miały imitować planety i księżyc. Ariana Grande miała wychodzić do fanów zza ogromnej kotary.

Jakie piosenki zaśpiewałaby w Polsce Ariana Grande? Z setlisty, która obowiązywała w czasie pierwszego koncertu wokalistki na trasie Sweetener World Tour w Albany (Nowy Jork), mogliśmy się spodziewać, że Grande zaśpiewa około 20 piosenek, w tym oczywiście swoje największe hity: Break Up with Your Girlfriend, I’m Bored, Side To Side, 7 Rings, Dangerous Woman czy thank u, next.

Tak miał wyglądać koncert Ariany Grande w Polsce 2019 >> 

Ariana Grande: koncert w Polsce 2017

Wrześniowy koncert nie jest pierwszym koncertem Ariany Grande w Polsce, który został odwołany. Poprzednio wokalistka miała u nas wystąpić w 2017 roku w Łodzi. Planowano wówczas aż dwa koncerty – 31 maja i 1 czerwca. Oba widowiska zostały odwołane z powodu zamachu terrorystycznego, który miał miejsce podczas występu Ariany w Manchasterze (22 maja). Tego dnia zginęły 23 osoby, a ponad 800 zostało rannych.

Fani Ariany Grande mają nadzieję, że ich marzenie się spełni i Amerykanka wkrótce ogłosi kolejny koncert w Polsce, który tym razem dojdzie do skutku…

Czekacie na koncert Ari w Polsce?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

we decide it

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

?

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

see u next week. love u. thank u.

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

?

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj