News

Mac Miller: Fani obwiniają Arianę Grande o śmierć rapera

Mac Miller: Fani obwiniają Arianę Grande o śmierć rapera

Fot. screen Instagram.com/arianagrande

Malcolm James McCormick, znany jako Mac Miller, zmarł 7 września 2018 roku w wieku 26 lat w San Fernando Valley. Jak podał portal TMZ przyczyną śmierci było prawdopodobnie przedawkowanie narkotyków. 

Mac Miller - przyczyny śmierci. Dlaczego były chłopak Ariany Grande nie żyje? >>

Mac Miller już wcześniej miał problemy z narkotykami i alkoholem (o czym wypowiedział się w wywiadzie dla magazynu Complex w 2013 roku), ale jego uzależnienie miało się pogłębić po rozstaniu z wokalistką Arianą Grande.

Para była ze sobą od sierpnia 2016 roku do maja 2018. Raper wspierał artystkę między innymi w trudnych chwilach po zamachu w Manchesterze. Krótko po rozstaniu, Ariana zaczęła spotykać się z aktorem i komikiem Petem Davidsonem, z którym jest obecnie zaręczona. Pod koniec maja Ariana wydała oświadczenie, w którym napisała, że „nie jest niańką ani matką” i że "oskarżanie kobiet o to, że faceci nie potrafią poskładać swojego życia do kupy, to poważny problem”.

Ariana Grande gorzko o związku z Mac Millerem >>

Fani obwiniają Arianę o śmierć Maca MIllera

Po ogłoszeniu informacji o śmierci rapera 7 września, pod zdjęciami Ariany na Instagramie zaczęły pojawiać się sugestie i oskarżenia, że to rozstanie z artystką było bezpośrednią przyczyną wpadnięcia Maca Millera w nałóg i w konsekwencji przedawkowania. Pojawiły się komentarze o treści „Mackiller”, „to Twoja wina”. Prawdopodobnie dlatego Ariana wyłączyła możliwość dodawania komentarzy pod jej postami. Znaleźli się jednak też fani, którzy wspierają artystkę i piszą pocieszające komentarze pod jej adresem: „mam nadzieję, że wszystko u Ciebie w porządku”, „trzymaj się, Ari” itp.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

one more tn, london ♡

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

Mac Miller i Ariana Grande uchodzili za jedną z najciekawszych par w świecie muzyki. Muzycznie współpracowali ze sobą dwukrotnie - w 2013 nagrali piosenkę The Way, a w w 2016 ukazał się ich wspólny kawałek My Favourite Part.

Przeczytaj też:

Ariana Grande i Mac Miller zerwali >>

Mac Miller skomentował zaręczyny Ariany Grande >>

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj