News

Ariana Grande: nowa płyta coraz bliżej! Znamy datę premiery

Ariana Grande: nowa płyta coraz bliżej! Znamy datę premiery

instagram.com/arianagrande

Ariana Grande idzie jak burza! Miesiąc temu wokalistka wydała kawałek Thank U, Next, który w mig okazał się ogromnym hitem. Teledysk do tego przeboju pobił youtube’owy rekord ilości wyświetleń podczas pierwszej doby od premiery, a zainteresowanie klipem było tak wielkie, że… serwery serwisu YouTube na chwilę padły.

Ariana Grande: teledysk do THANK U, NEXT już w sieci! Bije rekordy popularności >>

Piosenka Thank U, Next promuje nadchodzący album wokalistki o roboczym tytule… Thank U, Next ?

Ariana Grande pochwaliła się kolejnym singlem, który znajdzie się na tym krążku, który również pobił historyczny rekord. 7 Rings zostało najczęściej odtwarzaną piosenką w ciągu pierwszej doby od premiery w serwisie Spotify. Ariana nie bierze jeńców – zgarnia wszystko!

Ariana Grande oskarżona o PLAGIAT! 7 Rings jest kradzione? >>

Boimy się jaką furorę zrobią następne piosenki z nowej płyty piosenkarki. Ariana Grande uchyliła rąbka tajemnicy w rozmowach z fanami na swoim Twitterze.

Ariana Grande – nowa płyta 2019

Z wpisów Ari wiemy już, że okładka, spis piosenek i przedsprzedaż płyty będą dostępne od piątku 25 stycznia 2019 roku. Grande zapowiedziała również, że 7 Rings to ostatni singiel, który pokazuje przed premierą nowego krążka.

YouTube: Ariana Grande idzie po rekord Taylor Swift i Katy Perry! >>

Na płycie nie będzie żadnych piosenek nagranych z innymi artystami – wszystkie utwory to solowe wykonania Ariany.

Co najważniejsze, wiemy już jaka jest data premiery nowej płyty Ariany Grande! Fanka spytała gwiazdę czy będzie to 8 lutego 2019 roku, bo obchodzi wtedy 21. urodziny, a Ari to potwierdziła.

Jaki zbieg okoliczności! – odpowiedziała piosenkarka.

Nie wiadomo jeszcze czy nowy album Ariany Grande będzie faktycznie nosił tytuł Thank U, Next, ale dowiemy się tego już 25 stycznia. Premiera krążka nastąpi 8 lutego 2019 roku.

Czekacie na nową płytę Ariany Grande?

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj