News

Ariana Grande w Krakowie: wejście na płytę do 16 lat tylko za… 1768 złotych!

Ariana Grande w Krakowie: wejście na płytę do 16 lat tylko za… 1768 złotych!

facebook.com/ticketmaster

Koncert Ariany Grande w Polsce odbędzie się 9 września 2019 roku. Wokalistka wystąpi w Tauron Arenie w Krakowie.

18 grudnia 2018 roku ruszyła przedsprzedaż biletów. Póki co bilety na koncerty Ariany Grande mogą kupić tylko klienci banku Citi Handlowego. Regularna sprzedaż ruszy 20 grudnia 2018 roku (czwartek).

Rosną kontrowersje wokół biletów na występ Ariany Grande w Krakowie – z informacji na stronie LiveNation.pl wynika, że na płytę pod sceną nie mogą kupić biletów osoby poniżej 16. roku życia. Nie mogą też poprosić rodziców czy starszego rodzeństwa o kupno biletu – na płytę w ogóle nie mogą wejść osoby, które nie ukończyły 16 lat.

Koncert Ariany Grande w Krakowie 16+! Precedensowe obostrzenia w Polsce >>

To cios dla młodych fanów – większość wielbicieli Ariany Grande pewnie wolalałby obejrzeć jej występ bezpośrednio spod sceny. Płytę od estrady oddziela jedynie niewielki sektor VIP.

Osoby poniżej 16. roku życia mogą obejrzeć koncert Ariany Grande jedynie z trybun lub właśnie ze strefy VIP, w której ceny biletów zaczynają się od 1668 złotych.

Koncerty w Polsce 2019 >>

Jest jeden wyjątek, dzięki któremu młodzi fani mogą wejść na płytę Tauron Areny. Okazuje się, że osoby do 16. roku życia mają prawo bawić się na płycie, ale tylko wtedy, kiedy kupią bilet Sweetener Sound Check za 1768 złotych. Taka wejściówka uprawnia również posłuchania wcześniej próby Ariany.

Młodsi fani Grande obejrzą więc koncert albo z trybun, albo zapłacą 1768 złotych za wejście na płytę. Wybieracie się?

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj