News

Aktor z Królewny Śnieżki jest KANIBALEM?! Niepokojące wiadomości krążą po sieci

Aktor z Królewny Śnieżki jest KANIBALEM?! Niepokojące wiadomości krążą po sieci

Fot. YouTube.com/Hollyscoop

Aktor z Królewny Śnieżki jest kanibalem?! Od jakiegoś czasu po sieci krążą niepokojące wiadomości, których autorem ma być Armie Hammer.

Azealia Banks ugotowała zwłoki własnego kota. Pokazała to na Instagramie >>  

Armie, a właściwie Armand Douglas Hammer, zdobył popularność dzięki rolom m.in. w serialu Gotowe Na Wszystko czy filmie Tamte Dni, Tamte Noce. W 2012 roku zagrał księcia Andrew Alcotta w Królewnie Śnieżce.

Armie Hammer jest kanibalem?

Niedawno o 34-latku zrobiło się głośno za sprawą postów, które pojawiły się w sieci. Na Twitterze opublikowano zrzuty ekranu wiadomości, które wyglądały jakby pochodziły z oficjalnego konta na Instagramie. W konwersacji z kochanką Hammer miał opisywać perwersyjne fantazje seksualne i sugerować, że jest „w stu procentach kanibalem”.  W jednej z wiadomości aktor miał zapytać nawet czy rozmówca zgodzi się na podpisanie umowy poufności.

Pojawiły się głosy, że zrzuty ekranu mogą być sfałszowane, jednak jak podają portale, powołując się na doniesienia Daily Mail, była żona Amerykanina wierzy w jego „mroczną stronę”. Mówi się, że po tym jak szokujące informacje ujrzały światło dzienne, Elizabeth Chambers otrzymywała wiadomości od jego ekskochanek. Kobiety miały potwierdzić „niepokojące upodobania i skłonności do przemocy, a nawet gwałtów” u gwiazdora. Jedna z nich po traumatycznych przeżyciach miała poddać się terapii.

Stand-uperka Ola Petrus znika z sieci przez hejt. „Mam po prostu k***a dosyć” >> 

Armie Hammer rezygnuje z filmu Shotgun Wedding

Armie Hammer odniósł się do krążących plotek na swój temat. Z ich powodu zrezygnował z roli w filmie Shotgun Wedding, w którym miał grać m.in. z Jennifer Lopez. Oficjalnie powodem tej decyzji ma być „bliski termin rozpoczęcia prac”.

Nie będę odpowiadał na te bzdury. Ale w związku z tymi złośliwymi i fałszywymi atakami na mnie, nie mogę z czystym sumieniem zostawić moich dzieci na cztery miesiące, żeby nakręcić film na Dominikanie – przekazał jednak Hammer w oświadczeniu przesłanym do redakcji People.

Armie Hammer zrezygnował też z udziału w serialu Gaslit, ale ma to związek z przyjęciem angażu w The Offer, a nie ostatnimi wydarzeniami.

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @armiehammer

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @armiehammer

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @armiehammer

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.