News

Tak mogłyby wyglądać polskie banknoty. Na nich Gessler, Krawczyk i Makłowicz

Tak mogłyby wyglądać polskie banknoty. Na nich Gessler, Krawczyk i Makłowicz

Fot. Instagram.com/magdagessler_official/Pixabay.com/Instagram.com/robertmaklowicz_official

Tak mogłyby wyglądać polskie banknoty! Znalazły się na nich wizerunki m.in. Magdy Gessler, Krzysztofa Krawczyka i Roberta Makłowicza.

Paszport covidowy w UE jeszcze przed wakacjami? Jest data >> 

Banknot 1000 złotych z gwiazdami

Od jakiegoś czasu głośno jest o artystce z Zielonej Góry, która pokazała jak według niej mogłyby wyglądać banknoty o nominale 1000 złotych. Jedną z prac Adrianny Wójcik, która prowadzi Instagram @tori_ink, podzieliła się w swoich social mediach prowadząca Kuchenne Rewolucje. Portret restauratorki pojawił się na rysunku jednego z banknotów.

Adrianna Wójcik, która zajmuje się też tatuażami, narysowała również banknoty 1000-złotowe z Marylą Rodowicz, Robertem Makłowiczem oraz zmarłym niedawno Krzysztofem Krawczykiem. Autorka nietypowych banknotów podkreśla, że powstały one w celach humorystycznych.

Koniec ze znaczkami na listach? Zmiany od 1 maja >>

Chciałam przygotować grafiki, które poprawią ludziom humor, tak aby się uśmiechnęli w tych ciężkich czasach. Wiem, że teraz NBP pracuje nad wprowadzeniem do obiegu banknotu o nominale 1000 zł. Trwają rozmowy, kto się ma na nim znaleźć. Postanowiłam to wykorzystać. (…) Cieszę, się jednak, że pani Magdzie oraz internautom spodobały się te prace. (…) To był jednorazowy pomysł – cytuje wypowiedź Adrianny Wójcik Dziennik Bałtycki.

Co myślicie o takich banknotach?

 

1000 besos kochani!!!!! 💋💋💋💋💋😆

Opublikowany przez Magdę Gessler Wtorek, 6 kwietnia 2021

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.