Reklama
placeholder
News

Basia Kurdej-Szatan o zwolnieniu z telewizji. Padły mocne słowa

Basia Kurdej-Szatan o zwolnieniu z telewizji. Padły mocne słowa

Fot. Instagram.com/kurdejszatan

Reklama
Reklama
placeholder

Basia Kurdej-Szatan o zwolnieniu z telewizji. Gwiazda wydała oświadczenie, w którym padły mocne słowa. Co dokładnie powiedziała?

Kim Kardashian ma własną bieliznę. Jej nazwa jest bardzo kontrowersyjna >> 

Basia Kurdej-Szatan o zwolnieniu z pracy

Jakiś czas temu pojawiły się informacje, że Basia Kurdej-Szatan została zwolniona z telewizji i nie poprowadzi już kolejnych sezonów superpopularnych programów The Voice of Poland, The Voice Kids i Dance, Dance, Dance. Wiadomo, że gwiazdę w roli prowadzącej The Voice Kids zastąpi prawdopodobnie Ida Nowakowska.

Basia Kurdej-Szatan odchodzi z telewizji. Wiemy kto ją zastąpi >> 

Dlaczego Basia Kurdej-Szatan odchodzi z telewizji? Oficjalnie powodem zmian ma być fakt, że aktorka jest zbyt mocno kojarzona z programami stacji, która postanowiła zaskoczyć widzów i postawić na nową twarz. Mówi się jednak, że szefom TVP nie spodobały się poglądy Kurdej-Szatan, która otwarcie popiera m.in. Paradę Równości.

Robert Pattinson nowym Jamesem Bondem?! „Jest idealny do tej roli” >>

Kurdej-Szatan w końcu zabrała głos w sprawie zwolnienia z pracy. Gwiazda wydała oświadczenie, w którym podziękowała stacji za lata współpracy. Nie zabrakło też mocnych słów. Kurdej-Szatan zdradziła w jaki sposób dowiedziała się o zwolnieniu z telewizji. Napisała, że „można było to zrobić w bardziej elegancki sposób”:

(…) Było SUPER!!!! Ściskam całą ekipę ! Dziękuję baaaardzo całej wspaniałej PUBLICZNOŚCI za piękne słowa, komentarze, uśmiechy i dobry odbiór. (…) Natomiast nie dziękuję za sposób pożegnania się ze mną. Chyba po paru latach prowadzenia tylu programów i bycia jedną z „twarzy TVP” - jak mnie określono - można było zrobić to w bardziej elegancki sposób niż jeden informacyjny telefon wykonany przez kolegę z produkcji. No trudno. Tak czy siak - było wspaniale! (…) – czytamy.

Katy Perry i Orlando Bloom: ślub jeszcze w tym roku? >> 

Chyba Basia ma trochę racji... 

Jak myślicie? 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama