News

Basia Kurdej-Szatan o zwolnieniu z telewizji. Padły mocne słowa

Basia Kurdej-Szatan o zwolnieniu z telewizji. Padły mocne słowa

Fot. Instagram.com/kurdejszatan

Basia Kurdej-Szatan o zwolnieniu z telewizji. Gwiazda wydała oświadczenie, w którym padły mocne słowa. Co dokładnie powiedziała?

Kim Kardashian ma własną bieliznę. Jej nazwa jest bardzo kontrowersyjna >> 

Basia Kurdej-Szatan o zwolnieniu z pracy

Jakiś czas temu pojawiły się informacje, że Basia Kurdej-Szatan została zwolniona z telewizji i nie poprowadzi już kolejnych sezonów superpopularnych programów The Voice of Poland, The Voice Kids i Dance, Dance, Dance. Wiadomo, że gwiazdę w roli prowadzącej The Voice Kids zastąpi prawdopodobnie Ida Nowakowska.

Basia Kurdej-Szatan odchodzi z telewizji. Wiemy kto ją zastąpi >> 

Dlaczego Basia Kurdej-Szatan odchodzi z telewizji? Oficjalnie powodem zmian ma być fakt, że aktorka jest zbyt mocno kojarzona z programami stacji, która postanowiła zaskoczyć widzów i postawić na nową twarz. Mówi się jednak, że szefom TVP nie spodobały się poglądy Kurdej-Szatan, która otwarcie popiera m.in. Paradę Równości.

Robert Pattinson nowym Jamesem Bondem?! „Jest idealny do tej roli” >>

Kurdej-Szatan w końcu zabrała głos w sprawie zwolnienia z pracy. Gwiazda wydała oświadczenie, w którym podziękowała stacji za lata współpracy. Nie zabrakło też mocnych słów. Kurdej-Szatan zdradziła w jaki sposób dowiedziała się o zwolnieniu z telewizji. Napisała, że „można było to zrobić w bardziej elegancki sposób”:

(…) Było SUPER!!!! Ściskam całą ekipę ! Dziękuję baaaardzo całej wspaniałej PUBLICZNOŚCI za piękne słowa, komentarze, uśmiechy i dobry odbiór. (…) Natomiast nie dziękuję za sposób pożegnania się ze mną. Chyba po paru latach prowadzenia tylu programów i bycia jedną z „twarzy TVP” - jak mnie określono - można było zrobić to w bardziej elegancki sposób niż jeden informacyjny telefon wykonany przez kolegę z produkcji. No trudno. Tak czy siak - było wspaniale! (…) – czytamy.

Katy Perry i Orlando Bloom: ślub jeszcze w tym roku? >> 

Chyba Basia ma trochę racji... 

Jak myślicie? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Skoro już wszystko wiadomo... parę słów ode mnie :) to były piękne lata ! Prowadzenie tych wszystkich bombowych programów - Kocham Cię Polsko, The Voice of Poland, The Voice Kids, Dance Dance Dance - było dla mnie ogromną radością, spełnieniem, niezwykłym doświadczeniem. Angażowałam się maksymalnie, dawałam z siebie ile tylko mogłam ! Przeżywałam razem z uczestnikami, starałam się dodawać otuchy, cieszyłam się z nimi i martwiłam się o nich. I podchodziłam do wszystkiego bardzo poważnie i profesjonalnie zarazem. Chciałabym ogromnie podziękować: Rinke Royens - za to, że zawsze we mnie wierzyłeś i wciąż wierzysz i ufasz! Tomuś @tomaszkammel za wszystkie słowa wsparcia, pomoc i niezwykłą otwartość? Sibi - uwielbiałam Twój głos w słuchawce reżyserskiej i nasze szalone przywitania? i za ratowanie - kiedy była potrzeba :D Majaczku @pocolanamis za piękne scenariusze i świetne charakterologiczne wyczucie !!! I za odważne dodatki apropos różnych śmiesznych sytuacji... :P Maciuś @maciejmusial_official za wspólne flow, radochę i profeskę :) i w ogóle - za to, że tacy jesteście fajni i normalni i pracowici i konkretni i z poczuciem humoru i dystansem !!!?najcenniejsze dla mnie jest to, że - jak powiedział Rinke - stworzyliśmy TEAM !? było SUPER !!!! Ściskam całą ekipę ! Dziękuję baaaardzo całej wspaniałej PUBLICZNOŚCI za piękne słowa, komentarze, uśmiechy i dobry odbiór? dziękuję również władzom TVP, że mimo mojej niepokorności politycznej (zawsze uważałam, że powinnam żyć w zgodzie ze swoim sumieniem) dawaliście się namówić przez te parę lat producentom i reżyserom, którzy chcieli ze mną pracować i pozwalaliście na kontynuowanie mojej pracy. Natomiast nie dziękuję za sposób pożegnania się ze mną. Chyba po paru latach prowadzenia tylu programów i bycia jedną z „twarzy TVP”- jak mnie określono - można było zrobić to w bardziej elegancki sposób niż jeden informacyjny telefon wykonany przez kolegę z produkcji. No trudno. Tak czy siak - było wspaniale! :))) mojej boskiej następczyni i koleżance Idzie @idavictoria (tak czytałam?) życzę samych najlepszych wrażeń i chwil ! :) fajnie, że kolejna artystyczna dusza przejmie pałeczkę✌️ a u mnie? Coś się kończy...coś zaczyna :D ✌️

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#Opole ?

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Błogość ? #relaks #popracy #sunset #shadows ? a jak Wasz wieczór ? :)))

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#? #takabarbara

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#behindthescenes #readytogo #concert #lovemyjob #?

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.