Reklama
placeholder
News

Bella Thorne NAGO! Zdjęcia to odpowiedź na szantaż

Bella Thorne NAGO! Zdjęcia to odpowiedź na szantaż

Fot. Instagram.com/bellathorne

Reklama
Reklama
placeholder

Bella Thorne pokazała nagie zdjęcia! 21-letnia aktorka opublikowała fotki w odpowiedzi na szantaż hakera. O co chodzi?

Ed Sheeran ma swój ketchup. Będzie dostępny w Polsce? >> 

Bella Thorne nago - zdjęcia 

Niedawno Bella Thorne dostała groźby od hakera. Mężczyzna wykradł aktorce jej nagie zdjęcia i groził, że opublikuje je w internecie. 21-latka uprzedziła przestępcę i pierwsza pokazała prywatne fotki.

(…) Przez ostatnie 24 godziny grożono mi moimi zdjęciami. Czuję się strasznie, jakby ktoś mnie obserwował i zabrał coś, co chciałam, żeby widziała tylko jedna osoba. (…) Za długo pozwalałam, żeby mężczyźni wchodzili mi na głowę, jestem tym cholernie zmęczona. Publikuję te zdjęcia, bo TO MOJA DECYZJA I JUŻ NICZEGO MI NIE ZABIERZESZ. Dziś będę spać lepiej, bo odzyskałam władzę – napisała Bella Thorne na Twitterze.

Basia Kurdej-Szatan straciła pracę! >> 

Bella Thorne zapowiedziała, że o całej sprawie poinformowała policję. Aktorka planuje też opisać sytuację z hakerem w swojej najnowszej książce.

Polska piosenkarka zatrzymana w Egipcie! >>

Bella Thorne zasłynęła rolą CeCe w serialu Disneya Taniec Rządzi. W 2017 roku zagrała w czarnej komedii Netflixa – Opiekunka – i w serialu Famous In Love.

W 2013 roku Bella Thorne podpisała kontrakt na wydanie serii książek. Jej pierwsza powieść – Autumn Falls – została wydana w USA jesienią 2014 roku.

Chyba haker nie spodziewał się, że aktorka go tak przechytrzy…

Myślicie, że dobrze zrobiła?

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama