News

Polska piosenkarka zatrzymana w Egipcie!

Polska piosenkarka zatrzymana w Egipcie!

Fot. Instagram.com/kasianova

Polska piosenkarka została zatrzymana w Egipcie! Policja aresztowała gwiazdę podczas kręcenia teledysku. Co się stało?

Michał Szpak odwołał koncert w ostatniej chwili. Wiemy co się stało >> 

Kasia Nova zatrzymana w Egipcie

Kasia Nova poleciała do Egiptu, żeby nakręcić teledysk do nowej piosenki. Klip był realizowany m.in. w hotelu w Hurgadzie, świątyni Hatszepsut, w „mieście pałaców”, czyli Luksorze i okolicy Doliny Królów. W czasie kręcenia teledysku w Luksorze ekipa została zatrzymana przez egipską policję. Dlaczego?

Big Brothera wygrała przyjaciółka Wieniawy i Kwiatkowskiego. Zostanie celebrytką? >> 

Powodem zatrzymania miał być zbyt wyzywający strój Kasi Novej i jej tancerek, który nie pasował do otoczenia świątyni. Policja przerwała nagrania teledysku i aresztowała ekipę. Wyjaśnienia trwały ponad 2 godziny, ale na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Egipska policja kazała jednak skasować nieodpowiednie nagrania.

Podczas kręcenia zdjęć w świątyni w Luksorze nagle pojawiła się policja i straż i, wykrzykując, przerwała nagrywanie. Wszyscy zamarli, bo nikt nie wiedział, o co chodzi. Wszelkie pozwolenia posiadali i nikt tutaj nie mógł się doczepić. Ekipa z wokalistką zostali zaprowadzeni do aresztu w celu wyjaśnienia sprawy. Trwało to ponad dwie godziny, gdzie wszyscy próbowali się dogadać. Przerażony przedstawiciel biura ETI dzwonił do ambasady polskiej. Policja kazała fotoreporterowi skasować część zdjęć. Okazało się, że strój wokalistki nie był dostatecznie przyzwoity na świątynię – miał powiedzieć Faktowi menadżer Kasi Novej – Michał Zawidzki.

Książę Harry grał na dwa fronty! Kim jest rywalka Meghan Markle? >> 

Kasia Nova – kto to?

Kasia Nova jest piosenkarką, autorką tekstów, prezenterką i aktorką. Wokalistka tak naprawdę nazywa się Katarzyna Brodowska. Do 2001 roku występowała pod pseudonimem Kabri. Bez powodzenia brała udział w krajowych eliminacjach do Konkursu Piosenki Eurowizji w 2008 i 2018 roku.

W 2008 roku wydała swój debiutancki album studyjny – Nova. W tym samym roku była też gościem specjalnym w niemieckiej edycji Idola i uczestniczką 5. edycji programu Big Brother. Trzy lata wcześniej Kasia Nova wzięła udział w wyborach Miss Polski. Dotarła do finałowej piętnastki.

W latach 2013–2014 Kasia Nova mieszkała w Los Angeles. Współpracowała z amerykańską wytwórnią 37 Records, która wypuściła jej dwa single – We Collide i Love is Music. W 2017 roku Nova wypuściła kawałek Zamykam serce, który napisała we współpracy z brytyjskimi producentami z DWB Music.

Bajka o Spice Girls: to będzie hit na miarę Frozen? Co już wiemy? >>

Najważniejsze, że wszystko skończyło się dobrze, ale trochę szkoda, że nie zobaczymy pełnej wersji klipu Kasi Novej... 

Co sądzicie?

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj