News

Nie Black Friday 2020 a Black November?! Szał wyprzedaży w tym roku dłużej

Nie Black Friday 2020 a Black November?! Szał wyprzedaży w tym roku dłużej

Fot. Pixabay.com

W 2020 roku będzie nie Black Friday, ale Black November? Szał wyprzedaży będzie trwał dłużej niż zwykle.

Julia Wieniawa i Maciej Musiał w jednym filmie. Kiedy premiera?

Black Friday 2020: data. Co to jest?

Na Black Friday czekają wszyscy, którzy kochają zakupy! To dzień największych wyprzedaży w roku. Czarny Piątek jest organizowany głównie w Stanach Zjednoczonych, ale ta tradycja dotarła też m.in. do Kanady, Wielkiej Brytanii i Polski.

Czas dużych promocji i wyprzedaży wypada dzień po Dniu Dziękczynienia, najczęściej w ostatni piątek listopada. W 2020 roku Czarny Piątek wypada 27 listopada.

Cyber Monday 2020 – co to za dzień?

Jeśli w czasie Black Friday nie zdążyliście kupić wszystkiego co było na Waszej liście zakupów – nic straconego! W pierwszy poniedziałek po Czarnym Piątku wypada tzw. Cyber Monday, czyli kolejny dzień wielkich wyprzedaży.

Cleo w Media Expert nie tylko śpiewa. Dostała tam pracę! >>

Black November zamiast Black Friday w 2020 roku?

Jak podaje Dziennik Polski, w związku z epidemią koronawirusa i drugą falą zachorowań Black Friday 2020 zamieni się w Black November. To oznacza, że zakupy w niższych cenach będą możliwe nawet przez cały miesiąc. Przedłużenie „święta zakupów” ma pomóc producentom w poprawieniu swojej sytuacji. Co ważne, promocje przez dłuższy czas mają obowiązywać nie tylko w sklepach stacjonarnych, lecz także online.

(…) Przewiduje się także, że w tym roku częściej będziemy wybierać zakupy internetowe co w przypadku nagłego lockdownu będzie zabezpieczeniem dla właścicieli sklepów i szansą na ciągłość przychodu – czytamy.

Wiele sklepów decyduje się na organizowanie nie tylko Black Friday czy Cyber Monday, lecz także ogłasza zniżki przez cały tydzień, a nawet kilka „czarnych tygodni”. Warto sprawdzić oferty ulubionych sklepów, bo okazyjne zakupy mogą być możliwe już na kilka dni przed Czarnym Piątkiem.

Macie już swoją listę zakupów?

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.