News

Black Friday: tak sprawdzisz cenę sprzed promocji

Black Friday: tak sprawdzisz cenę sprzed promocji

fot. pexels.com

Jest możliwość sprawdzenia ceny sprzed promocji Black Friday w najpopularniejszych sklepach oferujących produkty RTV i AGD. Pozwala na to jedna ze stron internetowych.

Tradycyjnie Czarny Piątek obchodzimy w ostatni piątek listopada. Oznacza to, że Black Friday 2021 odbędzie się już 26 listopada. Wiele sklepów oferuje wysokie rabaty na swoje produkty. Teraz możesz zobaczyć czy promocyjna cena faktycznie jest niższa od tej standardowej.

Black Friday – jakie sklepy szykują promocje? >>

Black Friday: jak sprawdzić cenę sprzed promocji?

Cenę sprzed promocji na Black Friday można sprawdzić za pośrednictwem strony fakefriday.org. Specjalnie stworzony bot został uruchomiony pół roku temu i kilka razy w miesiącu sprawdzał ceny produktów dostępnych w najpopularniejszych sklepach z elektroniką. 

Jak sprawdzić cenę elektroniki sprzed promocji? Wystarczy wpisać nazwę producenta i model produktu na stronie fakefriday.org. Zostanie wtedy pokazana historia cen interesującego nas modelu. Witrynę możesz odwiedzić klikając tutaj.

Strona fakefriday.org została stworzona na Black Friday w 2019 roku i cieszyła się dużą popularnością wśród internautów.

Święty Mikołaj gejem? Całuje się z mężczyzną >>

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.