News

Nauczył Ekipę Friza robić muzykę, teraz może nauczyć Ciebie! Rusza specjalny stream B.R.O

Nauczył Ekipę Friza robić muzykę, teraz może nauczyć Ciebie! Rusza specjalny stream B.R.O

fot. materiały prasowe

Pod koniec 2020 roku B.R.O podjął współpracę z Karolem „Frizem Wiśniewskim” i jego Ekipą. Został songwriterem i trenerem wokalnym youtuberów, napisał kilkanaście utworów na ich debiutancki album. Płyta Sezon 3 już w przedsprzedaży pokryła się platyną.

Ile zarobiła Ekipa Friza na płycie SEZON 3? Kwota jest zawrotna >> 

B.R.O uczy robienia beatów na streamach  

Jakub Birecki nie ukrywa, że uwielbia pomagać młodszym kolegom z branży. Artysta, który na swoim koncie ma kilka złotych, platynowych i diamentowych płyt, wie w jaki sposób zainteresować słuchacza swoją muzyką. Teraz będzie dzielił się swoją wiedzą.

Raper uruchamia swój własny kanał w serwisie Twitch, a na streamach, które zrealizuje na żywo ze swojego studia w Warszawie, będzie uczył robienia beatów i wspierał artystów, którzy chcą wydać swój singiel, ale nie tylko.

W trakcie transmisji fani artysty i młodzi wykonawcy będą mogli zobaczyć tworzenie muzyki na żywo. B.R.O  pokaże jak powstają bity, a także oceni wybranych kandydatów na potencjalne gwiazdy rapu na podstawie przesłanego demo. Stream to również forma jeszcze bliższego poznania fanów. B.R.O będzie odpowiadał na pytania, nawet te najtrudniejsze.

Ekipa i Roxie Węgiel – Napad na bank ma klip, który trzeba zobaczyć! >> 

Oprócz moich przemyśleń, widzowie będą mieli swój wkład w utworach, które będę tworzył. W trakcie streamów wpadną do mojego studia również goście, z którymi porozmawiam na aktualne, gorące tematy – zapowiada Jakub Birecki.

B.R.O – stream. Kiedy i o której oglądać?

Kiedy oglądać stream na żywo B.R.O? Transmisje będą odbywały się w każdą środę, o godzinie 19.00, na profilu bro_oficjalnie na Twitchu. Pierwszy stream zaplanowano na 13 października 2021 roku.

B.R.O – informacje. Kim jest Jakub Birecki?

B.R.O to polski raper i producent muzyczny. Był piłkarzem Startu Otwock i juniorskich drużyn Polonia Warszawa.

Karierę muzyczną rozpoczął w 2009 roku albumem Univers Story. Później ukazały się kolejne wydawnictwa Jakuba Bireckiego – Next Level i minialbum Next Seven.  Za utwór Mówiła mi artysta otrzymał potrójną platynową płytę. 

Ekipa: teledysk DO FURY już w sieci. '10/10' >> 

W 2020 roku ukazały dwa albumy B.R.O -  Rapowe Next Level 3 oraz popowo-funkowy DeLorean, które tworzą spójną całość. Raper zaskoczył wtedy swoim nowym muzycznym obliczem.  

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.