News

BTS przerywają karierę! Kiedy wrócą na scenę?

BTS przerywają karierę! Kiedy wrócą na scenę?

Fot. YouTube.com/HYBE LABELS

BTS przerywają karierę! Wydano oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Kiedy najpopularniejszy południowokoreański boysband wróci na scenę?

Singiel BTS w serialu HBO! >> 

Zespół BTS, znany też jako Beyond The Scene, działa od 2013 roku. Od tamtego czasu siedmioosobowy boysband stał się jedną z największych gwiazd muzycznych nie tylko w rodzinnym kraju, lecz także na całym świecie. Ich ostatnia płyta - Map of the Soul: Persona – została najlepiej sprzedającym się albumem w historii Korei Południowej. W ciągu niecałego miesiąca sprzedano tam ponad 3 miliony egzemplarzy krążka. Map of the Soul: Persona znalazła się też na szczycie list przebojów w Australii i Wielkiej Brytanii. Na prestiżowej amerykańskiej liście Billboard 200 płyta była trzecim numerem jeden zespołu BTS.

Przypominamy, że od 7 sierpnia 2019 roku w polskich kinach możecie oglądać najnowszy film dokumentalny o BTS – Bring The Soul.

Film o BTS: kiedy premiera BRING THE SOUL w Polsce? >> 

BTS przerywają karierę - oświadczenie 

11 sierpnia 2019 roku wytwórnia Big Hit Entertainment, z którą zespół BTS współpracuje od początku istnienia poinformowała, że boysband zdecydował się na przerwę w karierze.

Pragniemy poinformować, że po raz pierwszy od swojego debiutu, BTS wybierają się na oficjalny i dłuższy urlop. Dzisiejszy występ na LOTTE DUTY FREE FAMILY CONCERT będzie ostatnim zaplanowanym wydarzeniem, zanim członkowie zaczną przygotowywać się do wakacji. Ten okres odpoczynku będzie okazją dla członków BTS, którzy od chwili debiutu nieustannie dążą do celu, aby naładować baterie i przygotować się do kolejnych występów. Zapewni im również szansę na cieszenie się normalnym życiem młodych ludzi w wieku dwudziestu lat, choć na chwilę. (…) Jeśli będziesz miał/a szansę spotkać członka BTS w trakcie wakacji, prosimy o poszanowanie ich potrzeby odpoczynku i cieszenia się życiem prywatnym. BTS powrócą odnowieni i naładowani nową energią, aby odwzajemnić całą miłość, którą im wciąż okazujecie – czytamy w oficjalnym oświadczeniu wytwórni cytowanym przez portale.

Ariana Grande i gwiazda BTS na wspólnej focie! >>

Mamy nadzieję, że BTS nie zostawiają swoich fanów na bardzo długo. ;-)

BTS i inne k-popowe zespoły usłyszycie w programie K-Pop Non Stop. Bądźcie z 4FUN.TV w czwartki o 11.00! 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#BTS #방탄소년단 #MAP_OF_THE_SOUL_PERSONA Concept Photo version 4

Post udostępniony przez BTS official (@bts.bighitofficial)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#BTS #방탄소년단 #MAP_OF_THE_SOUL_PERSONA Concept Photo version 1

Post udostępniony przez BTS official (@bts.bighitofficial)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#BTS #방탄소년단 #LOVE_YOURSELF 結 'Answer' Concept Photo F version

Post udostępniony przez BTS official (@bts.bighitofficial)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#BTS #방탄소년단 #LOVE_YOURSELF 結 'Answer' Concept Photo E version

Post udostępniony przez BTS official (@bts.bighitofficial)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#BTS #방탄소년단 #LOVE_YOURSELF 承 'Her' Concept Photo E version

Post udostępniony przez BTS official (@bts.bighitofficial)

 

Zobacz też
Komentarze : 5
Aby dodać komentarz Zaloguj
 • BTS to skrót od "Bangtan Sonyeondan", proszę przeczytajcie coś o nich. Oni nie są jakimiś zwyczajnymi ludźmi żebyście tak ich poniżali, są na prawdę utalentowani i mają ogrom fanów, nie tylko nastolatek, więc proszę was, zróbcie coś z sobą i nie piszcie czegoś jak nie wiecie...
  3 lata temu
 • Kupcie sobie jakąś maść na ból dupy Ci w komentarzach. "Oni nigdy nie opuszczą swoich fanów" - to jest dopiero żałosne. Weźcie się w garść, bo zachowujecie się jak naiwne 12-latki (chyba, że nimi jesteście).
  3 lata temu
 • BTS kończą karierę? O nie. Oni nigdy nie opuszczą swoich fanów i sam Big Hit napisał że robią sobie odpoczynek po sześciu latach ciężkiej pracy. To jest żałosne
  3 lata temu
 • Marta
  Beyond The Scene????? To błędna nazwa. Może lepiej aby ktoś kto zna odrobinę BTS pisał artykuły z nimi związane..
  3 lata temu
 • Aleksandra
  Ten wasz artykuł jest bezsensu, BTS robią przerwę, no i dobrze, pracowali od 2013 bez żadnych dłuższych przerw. Wszystko co miało być napisane co i jak jest na ich portalach społecznościowych, jest wyłączny fragment o tym, że oni potrzebują przestrzeni osobistej, robiąc ten artykuł, chcecie zrobić sensacje jakąś, i im zabrać tą przestrzeń... Hah to żałosne
  3 lata temu
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.