Reklama
placeholder
News

BTS przerywają karierę! Kiedy wrócą na scenę?

BTS przerywają karierę! Kiedy wrócą na scenę?

Fot. YouTube.com/HYBE LABELS

Reklama
Reklama
placeholder

BTS przerywają karierę! Wydano oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Kiedy najpopularniejszy południowokoreański boysband wróci na scenę?

Singiel BTS w serialu HBO! >> 

Zespół BTS, znany też jako Beyond The Scene, działa od 2013 roku. Od tamtego czasu siedmioosobowy boysband stał się jedną z największych gwiazd muzycznych nie tylko w rodzinnym kraju, lecz także na całym świecie. Ich ostatnia płyta - Map of the Soul: Persona – została najlepiej sprzedającym się albumem w historii Korei Południowej. W ciągu niecałego miesiąca sprzedano tam ponad 3 miliony egzemplarzy krążka. Map of the Soul: Persona znalazła się też na szczycie list przebojów w Australii i Wielkiej Brytanii. Na prestiżowej amerykańskiej liście Billboard 200 płyta była trzecim numerem jeden zespołu BTS.

Przypominamy, że od 7 sierpnia 2019 roku w polskich kinach możecie oglądać najnowszy film dokumentalny o BTS – Bring The Soul.

Film o BTS: kiedy premiera BRING THE SOUL w Polsce? >> 

BTS przerywają karierę - oświadczenie 

11 sierpnia 2019 roku wytwórnia Big Hit Entertainment, z którą zespół BTS współpracuje od początku istnienia poinformowała, że boysband zdecydował się na przerwę w karierze.

Pragniemy poinformować, że po raz pierwszy od swojego debiutu, BTS wybierają się na oficjalny i dłuższy urlop. Dzisiejszy występ na LOTTE DUTY FREE FAMILY CONCERT będzie ostatnim zaplanowanym wydarzeniem, zanim członkowie zaczną przygotowywać się do wakacji. Ten okres odpoczynku będzie okazją dla członków BTS, którzy od chwili debiutu nieustannie dążą do celu, aby naładować baterie i przygotować się do kolejnych występów. Zapewni im również szansę na cieszenie się normalnym życiem młodych ludzi w wieku dwudziestu lat, choć na chwilę. (…) Jeśli będziesz miał/a szansę spotkać członka BTS w trakcie wakacji, prosimy o poszanowanie ich potrzeby odpoczynku i cieszenia się życiem prywatnym. BTS powrócą odnowieni i naładowani nową energią, aby odwzajemnić całą miłość, którą im wciąż okazujecie – czytamy w oficjalnym oświadczeniu wytwórni cytowanym przez portale.

Ariana Grande i gwiazda BTS na wspólnej focie! >>

Mamy nadzieję, że BTS nie zostawiają swoich fanów na bardzo długo. ;-)

BTS i inne k-popowe zespoły usłyszycie w programie K-Pop Non Stop. Bądźcie z 4FUN.TV w czwartki o 11.00! 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama