News

Camila Cabello zrobiła TO pierwszy raz! Shawn Mendes ją przekonał?

Camila Cabello zrobiła TO pierwszy raz! Shawn Mendes ją przekonał?

Fot. Instagram.com/shawnmendes.camila_cabello

Camila Cabello zrobiła to pierwszy raz w życiu! Zobaczcie o co chodzi. Myślicie, że to Shawn Mendes ją do tego namówił?

Shawn Mendes na zdjęciu z dzieciństwa. NIE JEST SAM! Słodkie foto >> 

Camila Cabello – tatuaż

Camila Cabello zrobiła sobie pierwszy tatuaż. Artystka pochwaliła się tatuażem na Instagramie. Napis, który zrobiła sobie na małym palcu brzmi: „To tajemnica” i jest inspirowany ulubionym filmem wokalistki – Zakochany Szekspir.

(…) "Nie wiem. To tajemnica”. Z jednego z moich ulubionych filmów wszech czasów, Zakochany Szekspir. Nigdy wcześniej nie myślałam, że zrobię sobie tatuaż. (…) Krótko mówiąc, to różowa przysięga do zapamiętania, bez względu na wszystko, wszystko się ułoży. Nie wiadomo, jak to się dzieje, ale zawsze tak jest – napisała pod fotką.

Shawn Mendes i Camila Cabello LIŻĄ się na Instagramie. Śmieszne czy straszne? >> 

To, że Camila Cabello zdecydowała się na zrobienie tatuażu jest zaskoczeniem dla jej fanów, bo jakiś czas temu 22-letnia gwiazda w jednym z wywiadów powiedziała, że raczej nigdy nie zrobi sobie trwałego rysunku na ciele, bo „w życiu przechodzi przez różne etapy i lubi się zmieniać”.

Myślicie, że to właśnie Shawn Mendes przekonał Camilę do tatuaży? Przypomnijmy, że chłopak piosenkarki ma już kilka dziar, m.in. gitarę na prawym przedramieniu, żarówkę na bicepsie, słonika na środkowym palcu lewej dłoni, znak nieskończoności na palcu i jaskółkę na zewnętrznej stronie prawej dłoni.

Shawn Mendes w Krakowie wyznał miłość na scenie! >> 

Co ciekawe Shawn Mendes też zrobił sobie nowy tatuaż. Piosenkarz wytatuował sobie za prawym uchem literkę "A". Mówi się, że jego tatuaż to hołd dla młodszej siostry artysty, która ma na imię Aaliyah.

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

me asking Shawn if he will ever learn the lyrics to the bridge of IKWYDLS

Post udostępniony przez camila (@camila_cabello)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

?

Post udostępniony przez Shawn Mendes (@shawnmendes)

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.