Reklama
placeholder
News

Daddy Yankee kończy karierę muzyczną. Ma plan na emeryturę

Daddy Yankee kończy karierę muzyczną. Ma plan na emeryturę

fot. instagram.com/daddyyankee/

Reklama
Reklama
placeholder

Daddy Yankee, a właściwie Ramon Luis Ayala Rodríguez, jest jedną z największych gwiazd muzyki latynoskiej. Artysta, którego kariera trwa już 32 lata, jest nazywany królem reggaetonuW 2004 roku ukazał się jego singiel Gasolina. który przyczynił się do popularyzacji tego nurtu muzycznego na świecie. Muzyk sprzedał ponad 30 milionów płyt. W 2017 roku we współpracy z Luisem Fonsi wydał piosenkę Despacito, która stała się megahitem.

Jason Derulo: koncert 11.12.2023 został ODWOŁANY. Co się stało? >>

Daddy Yankee kończy karierę muzyczną. Co będzie robił?

Daddy Yankee pod koniec marca 2022 roku za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie poinformował fanów o tym, że zamierza przejść na muzyczną emeryturę, a zwieńczeniem jego kariery będzie siódma płyta studyjna Legendaddy oraz ostatnia trasa koncertowa La Ultima Vuelta World Tour. Pierwotnie cykl koncertów miał zakończyć się w styczniu 2023 roku, ale artysta postanowił go przedłużyć i dodatkowe wydarzenia nazwał La Meta46-latek swój ostatni koncert dał w grudniu 2023 roku w swoim rodzinnym mieście Portoryko. Daddy Yankee zaśpiewał swoje największe przeboje. Na sam koniec zwrócił się do zgromadzonej publiczności. Na początku przyznał, że mimo sukcesu, który odniósł, nie czuł się spełniony, ale to już przeszłość.

 Muszę wam wyznać, że te czasy już minęły. Ktoś był w stanie wypełnić tę pustkę. […] Co dobrego odniesie człowiek, jeśli pozyska cały świat, ale straci duszę?  Dlatego dziś wieczorem nie wstydzę się powiedzieć całemu światu, że Jezus we mnie żyje i ja będę żył dla niego. 

Na koniec wyznał, że otwiera nowy rozdział w życiu i od tej pory będzie posługiwał się swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem, czyli Ramon Ayala, a wszystko, co stworzy, będzie dedykowane Jezusowi i ma nadzieję, że fani zostaną z nim na tej nowej drodze.

Wszystkie instrumenty, które posiadam — muzyka, sieci społecznościowe, mikrofon, platformy — wszystko, co dał mi Jezus — jest teraz dla jego Królestwa. Dziękuję Portoryko i mam nadzieję, że pójdziecie ze mną w nowym początku.

Daddy Yankee nie sprecyzował niestety jakie działania zamierza podjąć. Będziecie tęsknić za jego występami?

Oskar Cyms klip do Nigdy Wcześniej nagrywał… dwa razy! Co jeszcze zdradził w 4FUN.TV? >>

 

 

p>

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama