Reklama
placeholder
News

Dawid Kwiatkowski w wyjątkowym klipie do Idziesz ze mną. To najbardziej osobista piosenka

fot. YouTube.com/Dawid Kwiatkowski

Reklama
Reklama
placeholder

Dawid Kwiatkowski zaprezentował teledysk do Idziesz ze mną – najbardziej osobistego utworu z płyty Dawid Kwiatkowski. Klip to wyjątkowy obraz, który pokazuje każde oblicze miłości.

Nieważne – Dawid Kwiatkowski w swoim najodważniejszym klipie >> 

Dawid Kwiatkowski – Idziesz ze mną: oficjalny teledysk

Wiele osób odpowiedziało na apel Dawida Kwiatkowskiego i przesłało nagrania swoich intymnych, pełnych czułości momentów. Wśród wzruszających filmów, które pojawiły się w klipie, znalazły się te udostępnione przez fanów oraz przez przyjaciół i znajomych artysty, m.in. Joannę Przetakiewicz z Rinke Rooyensem, Joannę Koroniewską z Maciejem Dowborem, Julię Sobczyńską z Judytą Mliczek oraz Wojtka Sawickiego z Agatą Tomaszewską.

Miłość wokół nas ma wiele barw i oblicz, dlatego do teledysku zaprosiłem dosłownie każdego, kto chciał w nim wystąpić, bo sam nie dałbym rady tych wszystkich barw przedstawić. Z miłością bywa też różnie, czasami wręcz bardzo ciężko jest dotrzymać jej kroku, co mam nadzieję uda mi się przedstawić w teledysku, ale mocno wierzę, że bez deszczu nic nie urośnie, a dzięki niemu rodzą się przepiękne rzecz – mówi Dawid Kwiatkowski.

Dawid Kwiatkowski i jego mama śpiewają w duecie! >>

To nie przypadek, że klip do Idziesz ze mną ukazuje się tuż przed walentynkami.

Chciałbym rozpocząć tym singlem pewnego rodzaju celebrację uczucia wszystkim znanego, ale coraz częściej odkładanego na drugi plan. Indywidualizm jest bardzo trendy i w sumie najlepiej, jak ze wszystkim poradzimy sobie sami. No i po co? Musimy nauczyć się korzystać z miłości, bo moim zdaniem to jedyne uczucie, na którym możemy polegać, ale ono również musi polegać na nas – dodaje wokalista.

Idziesz ze mną  to czwarty singiel z albumu Dawid Kwiatkowski, który ukazał się w październiku 2021 roku. Płyta błyskawicznie pokryła się złotem.

Dawid Kwiatkowski – koncerty ogłoszone! Kiedy i gdzie Dawid Kwiatkowski Tour? [BILETY] >> 

Dawid Kwiatkowski – koncerty 2022

18 lutego 2022 roku rozpoczyna się trasa koncertowa Dawid Kwiatkowski Tour. Artysta zagra 10 koncertów, na których po raz pierwszy usłyszymy cały materiał z nowej płyty.

Bilety na Dawid Kwiatkowski Tour są dostępne tutaj.

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama