Reklama
placeholder
News

Nieważne – Dawid Kwiatkowski w swoim najodważniejszym klipie

fot. YouTube.com/Dawid Kwiatkowski

Reklama
Reklama
placeholder

Dawid Kwiatkowski zaskoczył! Jego nowy teledysk i singiel są już w sieci. Posłuchajcie piosenki Nieważne, która pojawiła się 26 października - tuż przed premierą płyty. 

Dawid Kwiatkowski – klip Bez Ciebie miał mieć inne zakończenie! Jakie? >> 

Dawid Kwiatkowski – Nieważne. Premiera płyty

Utwór Nieważne  to trzeci singiel (po Bez Ciebie i Proste) z albumu Dawida Kwiatkowskiego. Krążek ukaże się w piątek, 29 października 2021 roku.

Ta płyta to nowy rozdział w muzycznej ewolucji artysty, który powraca z nową energią, dojrzałością i siłą, zdobywając coraz większe rzesze fanów.

Klip do piosenki Nieważne  jest najodważniejszym, najbardziej artystycznym i symbolicznym obrazem w karierze Dawida Kwiatkowskiego. Mocny i wyrazisty teledysk, tak jak poprzednie, powstał według scenariusza wokalisty.

Przy tworzeniu piosenki Nieważne, Dawid Kwiatkowski współpracował z Patrykiem Kumórem, Małgorzatą Uściłowską (Lanberry) i Dominikiem Buczkowskim.

Kto partneruje Maffashion w klipie Dawida Kwiatkowskiego? Oto Michał Kot >> 

Codziennie świat wmawia nam kolejne kłamstwa, w które zaczynamy wierzyć, zaczynamy martwić się czymś, co nigdy się nie wydarzy. Presja staje się naszym codziennym towarzyszem. Jest jednak jedna wyspa, na której to wszystko jest nieważne. To miłość – powiedział Dawid Kwiatkowski o nowym utworze.

Dawid Kwiatkowski mówi „Nieważne” złym emocjom. Jego singiel  opowiada o ukojeniu, jakie daje miłość. Wszystkie złe bodźce, oceny, którym jesteśmy poddawani, świat i osoby, które próbują nami sterować – to wszystko w obliczu miłości staje się „Nieważne”.

Poprzednie single Dawida Kwiatkowskiego, które promują jego nową płytę – Bez Ciebie oraz Proste – szturmem podbiły listy przebojów.

Dawid Kwiatkowski w piosence PROSTE. Zobaczcie filmowy klip >> 

Bez Ciebie pokrył się platyną, a piosenka Proste to najczęściej grany utwór w Polsce. Oba single odsłuchano blisko 20 milionów razy w serwisie Spotify, klipy obejrzano 28 milionów razy.

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama