Reklama
placeholder
News

Dawid Kwiatkowski w nowej piosence PROSTE. Zobaczcie filmowy klip

Fot. YouTube.com/Dawid Kwiatkowski

Reklama
Reklama
placeholder

Teledysk do najnowszego singla Dawida Kwiatkowskiego już jest! Filmowy klip do piosenki Proste miał premierę we wtorek 13 lipca 2021 roku.

Natalia Szroeder i Miętha w piosence Zanim Pójdziesz. Jest idealna na wakacje >> 

Dawid Kwiatkowski – Proste – nowa piosenka

Po świetnie przyjętej piosence Bez Ciebie, która osiągnęła status złotego singla, przyszedł czas na kolejny poruszający utwór od Dawida Kwiatkowskiego. Proste zapowiada nowy album wokalisty. 

Proste opowiada o poszukiwaniu uczucia, tęsknocie za emocją, która nie przychodzi i powierzchownych relacjach, które jeszcze bardziej potęgują tęsknotę i samotność. Tekst utworu uzupełnia teledysk, do którego, tak samo jak w przypadku poprzedniego singla, Dawid Kwiatkowski sam napisał scenariusz.

„Proste” to piosenka o tych, którzy są już zmęczeni przelotnymi znajomościami bez uczucia i jakiejkolwiek emocji. Chęć posiadania mocnej więzi z drugim człowiekiem wygrywa już ze spontanicznymi chwilami, które pozornie przynoszą szczęście, a tak naprawdę pokazują nam, jak bardzo nie potrafimy w miłość – mówił artysta. 

Lanberry, czyli Małgorzata Uściłowska, Patryk Kumór i Dominic Buczkowski-Wojtaszek to twórcy, z którymi Dawid Kwiatkowski współpracował przy nowym utworze. 

Dawid Kwiatkowski – klip Bez Ciebie miał mieć inne zakończenie! Jakie? >> 

Singiel jest już dostępny we wszystkich platformach streamingowych.

Proste powtórzy sukces Bez Ciebie

Na nową piosenkę Dawida Kwiatkowskiego możecie głosować w Chcesz?Masz! Antenę 4FUN.TV oddajemy w Wasze ręce od poniedziałku do piątku o godzinie 14.00 i w weekendy o 11.00. 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama