Reklama
placeholder
News

Dawid Kwiatkowski – Proste PO FRANCUSKU! Tę wersję nagrał znany zespół

Dawid Kwiatkowski – Proste PO FRANCUSKU! Tę wersję nagrał znany zespół

fot. Dagmara Szewczuk/materiały prasowe

Reklama
Reklama
placeholder

Piosenka Proste Dawida Kwiatkowskiego doczekała się wykonania po francusku i to przez znany zespół! Posłuchajcie jak brzmi. 

Eurowizja Junior 2021: BILETY. Ceny, od kiedy i gdzie kupić? >> 

Proste to jeden z singli, który zapowiadał siódmy album studyjny Dawida Kwiatkowskiego. Utwór szybko stał się jednym z najczęściej granych w Polsce.

Dawid Kwiatkowski po francusku. Piosenka Proste

Jakiś czas temu piosenkę wokalisty wziął na warsztat zespół BeMy. Bracia wykonali fragment Proste po francusku i wrzucili filmik do internetu. Wideo z ich wykonem ma na TikToku setki tysięcy wyświetleń.

Dla mnie lepsze niż oryginał!

Błagam, róbcie pełne wersje! – możemy przeczytać w komentarzach.

Pamiętacie piosenkę 'Agnieszka' zespołu Łzy? Jest nowa wersja >>

Proste Dawida Kwiatkowskiego to nie jedyny polski przebój, który po francusku można znaleźć na profilu @bemytiktok. Muzycy wykonywali już piosenki sanah, Sobla, Young Leosi, Maty i Dawida Podsiadło.

BeMy – kto to?

Zespół BeMy, który zachwyca wykonaniami polskich piosenek po francusku, jako dzieci założyli bracia Mattia i Ellie Rosinscy. Muzycy urodzili się i dorastali w Bordeaux we Francji, ale mają polskie korzenie.

Dawid Kwiatkowski: nowa płyta już w sieci. Oto wszystkie piosenki [TRACKLISTA] >> 

Mattia i Ellie Rosinscy studiowali na Akademii Muzyki Współczesnej w Anglii. W tym czasie mieszkali z… Edem Sheeranem, z którym się zaprzyjaźnili. W 2019 roku BeMy wystąpili jako support Eda Sheerana podczas jego koncertu na stadionie Matmut Atlantique we francuskim Bordeaux. Zespół BeMy grał też przed brytyjskim wokalistą podczas koncertu  w Warszawie w 2018 roku.

W 2013 roku zespół BeMy wziął udział w programie Must Be the Music. Tylko Muzyka, gdzie ostatecznie zajął 2. miejsce.

W kwietniu 2016 roku BeMy wydali debiutancki album – Grizzlin’. W 2017 zespół został nominowany do nagrody Fryderyki w kategorii Fonograficzny Debiut Roku.

TEAM X-MAS: Christmas Tour – kiedy i gdzie koncerty? >>

BeMy współtworzyli film Wszyscy Moi Przyjaciele Nie Żyją. Jednym z elementów ścieżki dźwiękowej do produkcji jest właśnie ich muzyka.

Covery zespołu BeMy znajdziecie na profilach na Instagramie @bemystagram i na TikToku @bemytiktok.

 

@bemytiktok

Reply to @gosia602 Dawid wybacz nam 😂 🙈🙈 Jak wam się podoba @DAWID KWIATKOWSKI po francusku ? Co teraz zagrać ? ##kwiatkowski ##dlaciebie

♬ son original - Bemy

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama