Reklama
placeholder
News

Natalia Szroeder i Miętha w piosence Zanim Pójdziesz. Jest idealna na wakacje

Fot. YouTube.com/AsfaltRecords

Reklama
Reklama
placeholder

Miętha zaprosili do współpracy Natalię Szroeder. Artyści nagrali wspólnie bardzo wakacyjny singiel Zanim Pójdziesz. Teledysk jest już jest dostępny.

Mata z wielkim sukcesem. Zrobił to jako pierwszy Polak! >>

Miętha to duet, który tworzą raper SKIP i producent muzyczny AWGS. 24 września 2021 roku ma ukazać się ich płyta 36,6. Album zapowiada singiel Zanim Pójdziesz, który Miętha stworzyli z Natalią Szroeder. W oficjalnym teledysku zobaczycie wokalistkę w roli pięknej motocyklistki.

Miętha, Natalia Szroeder – Zanim Pójdziesz

“Zanim Pójdziesz” to intrygujące, rześkie połączenie tak różnych wrażliwości z wyczuwalnym, pulsującym beatem, charakterystycznym dla duetu SKIP & AWGS – czytamy w opisie klipu.

Pisząc “Zanim pójdziesz” miałem przed oczami długie jazdy samochodem bez celu, przy zachodzącym słońcu i wszystkie najlepsze imprezy nad Wisłą. Cieszyliśmy się jak dzieci, kiedy dowiedzieliśmy się, że Natalia jest chętna na gościnkę w tym numerze. Poszliśmy razem do studia i byliśmy świadkami jak doświadczona i przegenialnie świadoma swojego głosu artystka nagrywa swoje wokale do numeru, który jej się bardzo spodobał – mówił SKIP.

Margaret i Natalia Szroeder w sukniach ślubnych! 'Z Małżonką przedstawiamy SOLD OUT' >> 

W ostatnim czasie Natalia Szroeder często współpracuje z innymi artystami. W kwietniu 2021 roku miał premierę teledysk do utworu Przypływy, który nagrała z Ralphem Kaminskim. Dwa miesiące wcześniej głośno było o jej duecie z Margaret i piosence SOLD OUT.

Zanim Pójdziesz to przebój?

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama