Reklama
placeholder
News

Dawid Podsiadło ma dziewczynę! Też jest z branży muzycznej

Dawid Podsiadło ma dziewczynę! Też jest z branży muzycznej

Fot. YouTube.com/Dawid Podsiadło

Reklama
Reklama
placeholder

Dawid Podsiadło ma dziewczynę! Wybranka wokalisty też jest z branży muzycznej. O kim mowa?

Dawid Podsiadło jest zakochany! Przyznał się na koncercie >> 

Niedawno pojawiły się informacje o tym, że Dawid Podsiadło jest zakochany. 27-letni artysta miał zdradzić fanom, że jego serce jest zajęte w czasie niedawnego koncertu w Poznaniu. Nie powiedział jednak nic więcej na temat swojej dziewczyny.

Dawid Podsiadło – nowa dziewczyna. Kim jest Magdalena Laskowska?

Dawid Podsiadło bardzo chroni swoją prywatność, jednak wygląda na to, że już wiadomo z kim spotyka się wokalista. Jak donoszą m.in. portale Plotek, Pudelek i Interia, Dawid Podsiadło jest w związku z koleżanką z zespołu, skrzypaczką Magdaleną Laskowską.

Dawid i Magda od początku mieli się ku sobie. Wszyscy mówią o ich związku. Chcieli zatrzymać relację i jej kulisy dla siebie, ale plotki wyprzedziły ich o krok – podaje Plotek, powołując się na swoje źródło.

Baron założył konto na Tinderze?! "Poznałem dno internetu" >>

Kim jest Magdalena Laskowska? Skrzypaczka ukończyła studia z wyróżnieniem na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie. Grała nie tylko u boku Dawida Podsiadło, lecz także takich artystów jak Ralph Kamiński, JIMEK czy The Dumplings. Pojawiała się też m.in. na Openerze, Orange Warsaw Festival, Off Festivalu czy Męskim Graniu.

W jednym z wywiadów zdradziła, że poza klasyką uwielbia grać muzykę rozrywkową i aranżować utwory. Kiedy nie gra koncertów, uczy grać na instrumentach.

Magdalena Laskowska prowadzi Instagram @violinrags. W tej chwili jej konto jest prywatne.

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama