Reklama
placeholder
News

Dawid Podsiadło w Hot16Challenge! Zrobił to inaczej

Dawid Podsiadło w Hot16Challenge! Zrobił to inaczej

Fot. YouTube.com/Dawid Podsiadło

Reklama
Reklama
placeholder

Dawid Podsiadło wziął udział w Hot16Challenge! Wokalistka zrobił to jednak inaczej niż jego poprzednicy.

Hot16Challenge: najlepsze wykony gwiazd. Taco, Mata i... Norbi >>

Hot16Challenge: o co chodzi?

Po raz pierwszy usłyszeliśmy o Hot16Challenge w 2014 roku. Wtedy udział w wyzwaniu wzięli m.in. Ten Typ Mes i Abradab. W 2020 roku challange wrócił z inicjatywy Solara, który rozpoczął też pierwszą edycję. Hot16Challenge2 towarzyszy zbiórka pieniędzy na rzecz walki z koronawirusem. 

O co chodzi w Hot16Challenge? Zadanie polega na nagraniu przynajmniej szesnastu wersów i wytypowaniu do tego kolejnych artystów. Na wykonanie Hot16Challenge wyznaczono 72 godziny. Do tej pory wyzwanie podjęli m.in. Taco Hemingway, Bedoes, Mata, Taconafide i Norbi.

'Boysband' Taconafide powraca! Taco i Quebo w Hot16Challenge2 >> 

Dawid Podsiadło w Hot16Challenge

W Hot16Challenge wziął również udział Dawid Podsiadło. Wokalista został do niego nominowany przez „boysband” Taconafide. Twórca takich hitów jak Małomiasteczkowy, Najnowszy Klip czy Nie Ma Fal podjął rękawicę i w ciągu 72 godzin stworzył 16-wersowy utwór, wpłacił pieniądze na konto zbiórki i nominował kolejnych artystów – Monikę Brodkę, Darię Zawiałow, Meek, Oh Why’a i Michała Kempę.

Dawid Podsiadło wykonał Hot16Challenge inaczej niż jego poprzednicy, bo nie rapował, a zaśpiewał w stylu singli, które dobrze znają jego fani. W swoich wersach wokalista wspomniał m.in. właśnie o muzyce, Taco Hemingwayu i Quebonafide oraz oczywiście służbie zdrowia, która od dłuższego czasu walczy z koronawirusem. Nagranie zostało zrealizowane prawdopodobnie w mieszkaniu Dawida Podsiadło. 

Jak Wam się podoba Hot16Challenge w jego wykonaniu? ;-) 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama