Reklama
placeholder
News

Dawid Podsiadło ogłosił KOLEJNY koncert stadionowy. Data, bilety

Dawid Podsiadło ogłosił KOLEJNY koncert stadionowy. Data, bilety

fot. youtube: Dawid Podsiadło / Instagram: @dylanwishop

Reklama
Reklama
placeholder

Dawid Podsiadło ogłosił kolejny koncert w ramach swojej trasy stadionowej, która będzie miała miejsce w 2024 roku. W jakim mieście się odbędzie się dodatkowy koncert i gdzie będzie można kupić na niego bilety?

Dawid Podsiadło ogłosił stadionową trasę koncertową pod koniec sierpnia 2023 roku podczas koncertu na PGE Narodowym w Warszawie. Występ artysty przyciągnął aż 80 tysięcy fanów. Dawid Podsiadło poinformował fanów, że jego nadchodzące koncerty będą miały miejsce w Gdańsku, Poznaniu oraz Chorzowie. Okazuje się, że artysta zagra jeszcze jeden koncert w ramach trasy stadionowej, który ogłosił w mediach społecznościowych na początku grudnia 2023 roku. 

Dawid Podsiadło wyda album koncertowy. Będzie dostępny tylko dla wybranych >>

Dawid Podsiadło - KOLEJNY koncert stadionowy: gdzie się odbędzie?

W poniedziałek 4 grudnia 2023 roku Dawid Podsiadło opublikował na swoim profilu na Instagramie wpis, w którym poinformował, że kolejny koncert w ramach trasy stadionowej również odbędzie się w Poznaniu. Drugi koncert na Enea Stadion będzie miał miejsce 16 czerwca 2023 roku. 

Dawid Podsiadło na telebimach podczas meczu FC Barcelona. O co chodzi? >>

Dawid Podsiadło - koncert stadionowy: Poznań. Bilety

Bilety na kolejny koncert stadionowy Dawida Podsiadły w Poznaniu są dostępne na stronie ebilet.pl. Pojawiło się na niej również kilka dodatkowych biletów na wcześniej ogłoszone koncerty stadionowe.

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama