Reklama
placeholder
News

Powstały puzzle Dawida Podsiadły z okładki albumu Lata dwudzieste. Ile kosztują?

Powstały puzzle Dawida Podsiadły z okładki albumu Lata dwudzieste. Ile kosztują?

fot. Instagram: @dylanwishop

Reklama
Reklama
placeholder

Dawid Podsiadło przygotował dla fanów kolejną niespodziankę. Tym razem w sklepie z merchem artysty pojawiły się wyjątkowe puzzle. Jak wyglądają i w jakiej są cenie?

Fani Dawida Podsiadły w ostatnim czasie mogli liczyć na wiele nowości. W połowie listopada artysta podzielił się limitowaną kolekcją kubków i talerzy, które stworzył we współpracy z Malwiną Konopacką. Pod koniec miesiąca ogłosił, że już niebawem swojej premiery doczeka się album koncertowy. Będzie on dostępny wyłącznie dla tych, którzy uczestniczyli w jego trasie Przed i Po Tour. Okazuje się, że to nie koniec nowości od Dawida Podsiadły. W grudniu do sklepu artysty - na którym obecnie znajduje się również koncertowy merch - trafiły puzzle inspirowane okładką jego najnowszego albumu pod tytułem Lata Dwudzieste.

Dawid Podsiadło wyda album koncertowy. Będzie dostępny tylko dla wybranych >>

Dawid Podsiadło stworzył puzzle dla fanów. Ile kosztują?

Puzzle Dawida Podsiadły są dostępne w sprzedaży w oficjalnym sklepie artysty od 12 grudnia 2023 roku i kosztują 149 złotych. Puzzle przedstawiają zdjęcie autorstwa Daniela Jaroszka i OSOM, które znajduje się na okładce albumu Lata Dwudzieste. Mają nieco ponad 170 cm szerokości i prawie 30 cm wysokości i składają się z 1616 elementów. Do puzzli dodawany jest również stylowy woreczek oraz kolekcjonerskie pudełko. 

Dawid Podsiadło jako dziecko na nagraniu. Tak zaczynał koncertowanie >>

Oto co Dawid Podsiadło napisał na temat swoich puzzli w mediach społecznościowych: 

Jak je złożycie, to stworzycie połać puzzlową o szerokości ponad 170 cm i wysokości prawie 30 cm, masakra. Trzeba chyba rozłożyć stół, albo dywan zwinąć, żeby to wszystko poskładać, ale potem jaka radość, wielka będzie radość i zobaczycie dokładnie, co tam jest pochowane. Puzzle już są w naszym sklepie, są też tam inne rzeczy, które jeszcze przed świętami do Was dotrą, więc zapraszamy do sprawdzenia co tam co tam, a może znajdziecie coś dla siebie i bliskich.

Zdjęcia puzzli Dawida Podsiadły znajdziecie poniżej. Układalibyście?  :-)

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama