Reklama
placeholder
News

Dawid Podsiadło z nietypową aukcją na WOŚP. Scrabble wypadają przy tym blado

Dawid Podsiadło z nietypową aukcją na WOŚP. Scrabble wypadają przy tym blado

fot. IMDb / Facebook: WOŚP

Reklama
Reklama
placeholder

Dawid Podsiadło ogłosił kolejną aukcję w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Piosenkarz, który niedawno wystawił na aukcję wyjątkowy egzemplarz gry Scrabble, tym razem zaprosił na niepowtarzalny mecz. 

Dawid Podsiadło kilka tygodni temu poinformował w mediach społecznościowych, że na 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekazuje limitowaną edycję gry Scrabble o nazwie Scrabble Dawid Podsiadło Edition. Planszówka wyprodukowana w zaledwie 100 egzemplarzach to nie jedyna wyjątkowa rzecz, którą piosenkarz przekazał na aukcję WOŚP.

WOŚP 2024: aukcje gwiazd. Co przekazały na licytacje? >>

Mecz w Badmintona z Dawidem Podsiadło do wylicytowania na WOŚP

Dawid Podsiadło w styczniu ogłosił kolejną licytację, której zwycięzca będzie mógł zagrać z nim... mecz w Badmintona w Warszawie i skorzystać z pomocy trenera. Oto co można przeczytać w oficjalnym opisie aukcji:

Są takie momenty, na które czekasz całe życie. Miliony godzin na treningach, tryliardy kilometrów, oceany potu i łez. Znacie mnie i wiecie, że moje życie to sport. Zawsze ekstremalny. Pora w końcu odsłonić karty - jestem gotowy rzucić wyzwanie światu. One man, one decision. (...) Dawid Podsiadło zaprasza na wspólną grę. Jeżeli myślisz że podołasz możesz zmierzyć się z nieoficjalnym mistrzem Dąbrowy Górniczej.

 Link do aukcji Dawida Podsiadły znajdziecie TUTAJ. W momencie pisania artykułu cena wspólnej partyjki w badmintona z artystą wynosi 35 000 złotych.

WOŚP 2024 - koncerty w Warszawie. Kto wystąpi i kiedy Światełko do Nieba? >>

Przypominamy, że 32. finał WOŚP odbędzie się już w niedzielę 28 stycznia 2024 roku. Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup nowoczesnego sprzętu do monitorowania, diagnozowania i rehabilitacji osób z chorobami płuc na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama