Reklama
placeholder
News

Doda miała operacje plastyczne? Wygrała proces, zasądzono wysokie zadośćuczynienie

Doda miała operacje plastyczne? Wygrała proces, zasądzono wysokie zadośćuczynienie

Fot. Instagram.com/dodaqueen

Reklama
Reklama
placeholder

Doda udowodniła przed sądem, że nie poddała się operacjom plastycznym. Wokalistka wygrała proces. Zasądzono wysokie zadośćuczynienie.

Selena Gomez jest BLONDYNKĄ! Nowy styl gwiazdy zszokował fanów >>

Doda wygrała w sądzie z chirurgiem plastycznym

Pojawiały się spekulacje, że Dorota Rabczewska zawdzięcza swoją urodę nie tylko genom i zdrowemu trybowi życia, lecz także operacjom plastycznym. W 2013 roku w jednym z programów telewizyjnych znany polski chirurg pokazywał, które części twarzy artystka poprawiała sobie przy pomocy lekarzy.

W poście na Instagramie, w którym Doda informuje, że wygrała sądową batalię z chirurgiem przyznała, że nieprawdziwe stwierdzenia o tym, że poprawiała urodę, rozpoczęły „lawinę obrzydliwych komentarzy”, które do dziś w nią uderzają.

W trakcie procesu dobrowolnie poddałam swoją twarz szczegółowej diagnozie. Specjaliści wskazani przez Sąd dokładnie analizowali moją skórę szukając na niej mikroblizn za uszami, we włosach, a także w nosie i na podniebieniu. Prześwietlenia i skany wskazały również brak ingerencji w kości tym samym ostatecznie przekreśliły tezę „doktora” – napisała piosenkarka.

Jak zaczynała Maffashion? Opowiedziała o pierwszej pracy >>

Doda przyznała, że badania, którym się poddała były upokarzające.

Czułam się jak zwierzę. To straszne ,że osoba popularna musi walczyć w ten sposób o prawdę, ale było to najlepsze wyjście. Choć dla każdego człowieka, tym bardziej kobiety, upokarzające, to sama je zaproponowałam. Zrobiłam to też dla moich fanów. Wiem, że wiele kobiet przychodzi z moim zdjęciem twarzy do lekarzy, chcąc poddać się tym samym operacjom, którym niby ja się poddałam. Teraz już będą wiedzieć, że będą to wyrzucone pieniądze w błoto, bo takowych nie było. I mam nadzieję, że nie dadzą się zwieść żadnym „specjalistom”, bo jak widać i oni kłamią, a efekty mogą być różne i niestety nieodwracalne – czytamy.

Chirurg, z którym procesowała się Doda został zobowiązany do przeproszenia artystki i zapłacenia 50 tysięcy złotych zadośćuczynienia.

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama