News

Dzień z Queen w 4FUN Gold

Dzień z Queen w 4FUN Gold

fot. materiały własne/4FUN.TV

Queen to jeden z najpopularniejszych zespołów świata. Kultowa grupa rozpoczęła swoją karierę sceniczną w 1970 roku co oznacza, że za rok będzie świętować aż 50-lecie działalności.

Ten brytyjski zespół rockowy został w Londynie przez Briana Maya, Mike Grosse'a, Rogera Taylora i Freddiego Mercury’ego. Basista John Deacon dołączył do grupy w 1971 roku i zastąpił finalnie Mike'a Grosse'a..

W tym legendarnym składzie grupa występowała aż do tragicznych wydarzeń w 1991 roku. 24 listopada zmarł genialny wokalista zespołu – Farrokh Bulsara, znany oczywiście jako Freddie Mercury. Mężczyzna od lat 80. był zarażony wirusem HIV i to on odebrał mu życie. 

Dzisiaj z zespołem śpiewa doskonale Wam znany Adam Lambert, ale pamięć o Mercurym jest wiecznie żywa. Zespół niezmiennie od 1970 roku ma wiernych fanów na całym świecie.

19 lipca Brian May, gitarzysta Queen, świętuje swoje 72. urodziny. Z tej okazji w 4FUN Gold przez cały dzień będziemy słuchać hitów tej legendy muzyki. 

 

Dzień z Queen w 4FUN GOLD

W piątek 19 lipca 2019 roku Brian May obchodzi swoje 72. urodziny. Z tej okazji przez cały dzień w 4FUN Gold posłuchamy piosenek zespołu Queen.

 

Dzień z Queen w 4FUN Gold

19.07.2019 PIĄTEK


 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj