News

Ed Sheeran & Justin Bieber – zobacz teledysk do I Don't Care!

Ed Sheeran & Justin Bieber – zobacz teledysk do I Don't Care!

Fot. YouTube.com/Ed Sheeran

Ed Sheeran i Justin Bieber nagrali wspólną piosenkę. Niedawno artyści wypuścili tylko audio singla, ale wiadomo było, że powstał też do niego teledysk. Ed Sheeran pochwalił się nawet zwiastunem klipu. Teraz możecie podziwiać jego pełną wersję. Zobacz wideo do I Don’t Care!

Justin Bieber i Ed Sheeran: I Don't Care już w sieci! >> 

Ed Sheeran & Justin Bieber – I Don’t Care – teledysk

Od jakiegoś czasu Justin Bieber i Ed Sheeran zapowiadali wydanie duetu. Wspólne fotki, które wokaliści zrobili sobie na tzw. greenboxie sugerowały, że pracują też nad teledyskiem. Zdjęcia podpisywali dość tajemniczo, bo tylko jedną liczbą – 10. To z kolei podpowiadało, kiedy piosenka się pojawi.

Justin Bieber i Billie Eilish nagrają wspólny kawałek! „Współpracuję z nim” >> 

Zgodnie z obietnicą od 10 maja 2019 roku możemy słuchać nowej piosenki Biebera i Sheerana – I Don’t Care. Do tej pory audio singla ma na YouTube kilka milionów wyświetleń! 

Wiadomo było, że już niedługo możemy spodziewać się też oficjalnego klipu do piosenki Eda Sheerana i Justina Biebera. 11 maja 2019 roku Brytyjczyk wrzucił na swój kanał na YouTube trailer teledysku do I Don’t Care. Wokaliści nie zdradzili wtedy daty premiery wideo, ale po kilku sekundach zapowiedzi mogliśmy być pewni, że Sheeran wystąpi w nim w roli… pandy. ;-) 

Ed Sheeran: polski zespół został supportem artysty! >> 

17 maja 2019 roku pojawił się oficjalny teledysk do I Don't Care. Klip jest utrzymany w mocno wakacyjnym klimacie i zgodnie z zapowiedzią został nakręcony z dużym przymróżeniem oka. W teledysku Ed Sheeran występuje w roli kosmonauty, baletnicy i pandy, która była widoczna w zwiastunie. Justin Bieber też udowodnił, że ma poczucie humoru. W teledysku latał na dywanie, wcielił się w pluszowego misia, a nawet... śmietankowego rożka. ;-) 

Justin Bieber przebrał się za Hailey! Wygląda bosko >> 

Przypominamy, że I Don’t Care nie jest pierwszym singlem, który Justin Bieber i Ed Sheeran stworzyli wspólnie. Sheeran jest współautorem tekstu piosenki Biebera – Love Yourself, która znalazła się na ostatniej płycie Kanadyjczyka – Purpose.

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Video coming soon x

Post udostępniony przez Ed Sheeran (@teddysphotos)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Thanks for all the love ! x ? @zakarywalters ?

Post udostępniony przez Ed Sheeran (@teddysphotos)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

10. Photoshop spoon

Post udostępniony przez Ed Sheeran (@teddysphotos)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

10

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.