News

Ekipa Friza się skończyła? Karol Wiśniewski wydał oświadczenie

Ekipa Friza się skończyła? Karol Wiśniewski wydał oświadczenie

Fot. Instagram.com/frizoluszek

Koniec Ekipy Friza? Od dłuższego czasu mówiło się o tym, że w składzie nie dzieje się najlepiej. Karol Wiśniewski zareagował na komentarze i wydał oświadczenie.

Wersow – czego najbardziej żałuje? 'Mówiłam za dużo' >> 

Kanał EKIPA zadebiutował na YouTube 1 sierpnia 2018 roku. W lipcu 2022 roku ma 2,6 miliona subskrybentów.

Członkowie Ekipy Friza są jednymi z najpopularniejszych twórców w Polsce. Ekipa doczekała się własnej marki z ubraniami i gadżetami, a nawet rollercoastera. Sprzedawała własne lody, napoje czy przybory szkolne. Ekipa może pochwalić się też płytą i działaniami na giełdzie.

Jakiś czas temu Ekipa przestała wynajmować wspólny dom i influencerzy zamieszkali osobno. Fani zauważyli, że niektórzy członkowie przestali obserwować się na Instagramie. Tromba zapowiedział, że ograniczy działalność na YouTube. Pojawiły się też informacje, że Mateusz Trąbka zniknął z zarządu jednej ze spółek Ekipy.

Ekipa - skład. Kim są członkowie Ekipy Friza i co o nich wiemy? >> 

Widzowie zaczęli domagać się wyjaśnień i pytać, co dzieje się w Ekipie. Karol Wiśniewski odpowiedział.

To koniec Ekipy Friza? Oświadczenie

(…) Wszędzie to mówię i podkreślę jeszcze raz, to zupełnie normalne i nie ma w tym nic dziwnego, że masz z kimś mniejszy, z kimś większy vibe. Wspólny projekt się kończy i każdy samodzielnie wybiera swoja następną drogę. Niektórych droga pokrywa się z moją, wtedy naturalnie mocno działamy, niektórzy obierają swoją nową drogę, niezależną z kolejnymi celami Ekipy. Tak jak w szkole, masz ziomali, ale szkoła się kończy, każdy ma inne cele i pewnie z częścią trzymasz kontakt prywatny, ale na lekcje (jakby do pracy) już razem nie chodzicie.

Jestem twórcą, jestem po to, by dawać rozrywkę, a nie komentować czy robić dramy, to ostatnie, na co chciałbym marnować energię. Wolę zrobić dla Was jakiś projekt, dać Wam trochę fajnych wrażeń.

Skupmy się na nowych, fajnych projektach i im dajmy tę całą uwagę. Ja tak zamierzam i chciałbym, żebyście i Wy wspierali i poświęcali uwagę wszystkim projektom każdej osoby, która brała udział w projekcie Dom Ekipy! – napisał Friz.

Ekipa nago w jacuzzi na parapetówce u Friza i Wersow >>

Tylko to trochę się kłóci z Waszym wizerunkiem, który od początku był tworzony, że jesteście grupą przyjaciół, a projekt to efekt uboczny. (…) Widzowie są po prostu zdezorientowani – skomentowała post Karola Wiśniewskiego jedna z osób. Youtuber odpowiedział, że przyjaźń nie była udawana, ale relacje się zmieniają.

Niektórzy się przyjaźnią dalej, inni już nie, a jeszcze inni za chwilę znów będą – normalna sprawa – dodał Friz.

Ekipa Friza – skład

Przypomnijmy, że Ekipa to: Friz, Wersow, Poczciwy Krzychu, Murcix, Patec, Tromba, Mini Majk, Nowciax, Fusialka, Wujek Łuki, Marcysia i Paulina Kozłowska. W przeszłości do składu należał youtuber Mikołaj Magdziarz, znany jako Mixer.

Lody Ekipy w 2023 r. będą nadal dostępne? Sprawa została przesądzona >> 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.