News

Eminem: włamywacz chciał zabić rapera?! Szokujące doniesienia

Eminem: włamywacz chciał zabić rapera?! Szokujące doniesienia

fot. instagram.com/eminem

Czy mężczyzna, który włamał się do domu Eminema chciał go zabić? Pojawiły się szokujące doniesienia na temat tej sprawy!

Na początku kwietnia 2020 roku doszło do włamania w domu Eminema. Raper zastał mężczyznę w swoim salonie. Właśnie w mieście Detroit w Stanach Zjednoczonych toczy się rozprawa dotycząca tego zdarzenia.

Rihanna miała wypadek! Co się stało? >>

Eminem: włamywacz chciał zabić rapera?

Niedługo po włamaniu do domu rapera w prasie pojawiły się pierwsze raporty policji. Wynikało z nich, że młody mężczyzna został nad ranem przyłapany przez Eminema. Rapera obudził alarm przeciwłamaniowy, a włamywacz dostał się do domu wybijając cegłą okno w jego kuchni. Muzykowi nic się nie stało, zachował zimną krew i poczekał na przyjazd policji. Okazuje się jednak, że Eminem miał wtedy sporo szczęścia!

Adama Hackstock, oficer policji, poinformował, że raper początkowo myślał, że intruzem jest jego bratanek. Dopiero po chwili uświadomił sobie, że jest to obcy mężczyzna.

Kiedy pan Mathers (Eminem) zapytał go dlaczego tu jest, włamywacz odpowiedział, że jest po to, żeby go zabić – relacjonował Hackstock.

W dalszym oświadczeniu policjant powiedział, że po przyjeździe na miejsce zdarzenia zastał ochroniarza rapera, który mocował się z włamywaczem. Mężczyzna przedstawił siebie jako „przyjaciela z okolicy” i nie miał przy sobie broni. Podobno Eminem po odnalezieniu 27-latka w domu osobiście wyprowadził go na zewnątrz.

Prokuratorzy uważają, że włamywacz jest bezdomny, a wyznaczony przez sąd obrońca jest zdania, że Matthew David Hughes może mieć problemy „natury psychicznej”.

Paris Hilton ofiarą przemocy w związkach. Opowiedziała o tym >>

Termin rozprawy ustalony jest na 28 września 2020 roku. Włamywaczowi zostały postawione zarzuty napadu na dom i zniszczenia mienia. Od momentu złapania przez policję w kwietniu 2020 roku Matthew David Hughes pozostaje w areszcie.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.